Evlilik Sitesi

Google Sohbet Odaları

[ad_1]

Google Sohbet Odaları

1 Şubat 2022, Salı
Kategori:
Sohbet

4
0

Diğer tüm sohbet platformları gibi Google’ın da kendine ait Google Sohbet Odaları platformu vardır. Platform, bireyleri birbirine bağlamayı, çalışma alanınızın dışındaki ve içindeki bireylerle dosya ve belge paylaşmayı amaçlar.

Geçmişte, Google sohbet siteleri yalnızca dahili sohbetlere izin veriyordu. Dışarıdaki insanlarla sohbet etme imkanı yoktu. Ancak, yükseltmeden bu yana tamamen farklı bir durum ve artık insanlar Google Chat Odaları tartışmalarına katılmaya davet edilebilir.

Yeni özellikler, müşteriler, distribütörler ve ortaklar gibi çeşitli kategorilerden kişileri sohbet odasının bir parçası olmaya davet etmenizi sağlar. Google sohbet odası oluşturmak basit bir işlemdir. Aşağıdaki adımlar, kendiniz için bir tane yapma konusunda size rehberlik edecektir:

  • Oda oluştur üzerine tıklamadan önce imlecin arama kutusunu işaret ettiğinden emin olun.
  • Sohbet odalarının adını girin
  • Kuruluşunuzun parçası olmayan kişilerin, siz davet etmediğiniz sürece sohbet odanızın dışında kalmasını sağlayan onay kutusunu tıklayın.
  • Google sohbet odanızı etkinleştirmek için Oluştur’a dokunun.

Kıdemli Sohbet Odaları

Yaşlandıkça ve sevdiklerimizden uzaklaşmaya başladıkça kendimizi yeni maceralar aradığımız pozisyonlarda buluyoruz. Sevdiklerimizin göç ettiklerinde bıraktığı boşluğu dolduracak ve sosyal gruplarımızı genişletecek yeni insanlarla tanışmak ve bağlantı kurmak da isteriz. İçine kapanık biriyseniz, insanlarla tanışmak, sosyal etkinliklerde gönüllü olmak veya sevdiğiniz aktiviteleri yapmak sizin için, Kıdemli Sohbet Odaları stresli ve zorlayıcı olabilir.

Ayrıca dışa dönük biriyseniz ve herkesin işine baktığı şehirlerde yaşıyorsanız, biraz zorlayıcı bulacaksınız. Veya gönüllü olabileceğiniz çok fazla etkinlik veya etkinlik yok. Bu pozisyonlardan herhangi birinde iseniz, kıdemli sohbet odalarını düşünmelisiniz. Aynı ilgi alanlarını paylaşan yeni insanlarla tanışabilir ve onlarla kolayca bağlantı kurabilirsiniz. Sahip olmanız gereken tek şey bir mobil cihaz veya PC ve sabit bir internet bağlantısı.

Adından da anlaşılacağı gibi, Kıdemli sohbet odaları, özellikle 50 yaş üstü yetişkinler olmak üzere kesinlikle üst düzey kalabalık içindir. Bu kıdemli sohbet odalarına katılmak, mutlaka romantik bir ilişki aradığınız anlamına gelmez. Sizinle aynı değerleri ve ilgi alanlarını paylaşan yeni potansiyel arkadaşlarla bağlantı kurmak için katılabilirsiniz. Bu kıdemli sohbet odaları, zihninizi aktif tutarak sağlığınızı iyileştirmeye de yardımcı olabilir.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu