Evlilik Sitesi

Gökhan55 Seviyeli Kadın Arkadaş Arıyor

Arkadaş arıyorum bayan ve seviyeli bir şekilde sohbet edebileceğim. Saygılı ve anlayışlı bir bayan arkadaş ile sohbet ederek, hoş vakit geçirmek için bu platformdayım.

Olgun Bayanlar Tercih Sebebim

Sadece yaş olarak değil, düşünce yapısı olarak da olgun bayanların mesajlarını bekliyorum. Yaşım 32 ve Samsunluyum. Spor salonumuz var. Bu yüzden atletik bir vücuda sahibim. Yeni kişiler tanımak ve güzel ve hoş bir sohbet kurmak için seviyeli bayan arkadaşların mesajlarını bekliyorum.

Arkadaş arıyorum erkek ve fikirlerimizin uyuşacağı birisi olmalı. Ben çok kitap okurum. Film kültürüm de oldukça fazla. Hem yabancı hem de Türk birçok film izledim. Düzenli spor yaparım. Bu sebeple de sohbet edebileceğim hanımefendilerin, ilgi alanları bu yönde olursa çok memnun olurum.

Kitaplar ve filmler hakkında konuşmayı çok severim. Spor hocalığı da yapmaktayım. Bu sebeple spor ile ilgili bayanların da mesajlarını bekliyorum. Ortak konuşup fikir alışveriş yapabileceğimiz, birbirimize destek olup hoş zamanlar geçirebileceğimiz bayanlar iletişime geçerse sevinirim.

Evlenmeyi Düşünebilirim

Tanışacağım hanımlar arasında eğer iyi bir senkronyakalayabilirsek, ilerisi için ilişkimizi sürdürmeyi düşünebilirim. Bu zamana kadar evlilik ile ilgili düşüncelerimi değiştirebilecek bir kadın çıkmadı karşıma. Hepsi boyuma ve fiziki görünüşüm ile ilgilendi. Oysa bunlar ikinci planda olmalı. Bu sitede arkadaş arıyorum olarak seviyeli bir ilişki isteyen her hanımefendi bana mesaj atabilir.

Özel hayatımda çok fazla dışarı giden bir erkek değilim. Spor salonu dışında fazla bir yere gittiğim söylenemez. Şarkı söylemeyi de dinlemeyi de severim. Erkek arkadaşlarla sohbetim koyu olsa da hanımlar ile seviyeli bir sohbete başlamak istiyorum. Bu yüzden buradayım. Özgüveni yüksek ve kendinden emim kadınlar, her zaman dikkatimi çekmiştir. Sosyal konular ile ilgili konuşmayı severi.

Hayvanları ise çok sever, onları elimden geldiğince korurum. İki tane köpeğim var. Birini sokaktan aldım birini de barınaktan sahiplendim. Hayvanlar ile ilgili her konuyu merak ederim. Araştırmayı da severim. Sürekli olarak kendimi geliştirmek ve farklı bilgiler edinmek, her zaman ilgimi çekmiştir. Bu yüzden de seviyeli ve bilgili bir hanım arkadaş arıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu