Bayan Arkadaş Bul

Ex’ten Arkadaş Olur Mu?

Ex’ten Arkadaş Olur Mu?, evlilik sitemizde Ex’ten Arkadaş Olur Mu? başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Ex’ten Arkadaş Olur Mu? başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Ex’ten Arkadaş Olur Mu?

Ben kübra 26 yaşındayım. Kendime Arkadaş arıyorum. Yay burcuyum. Üniversite mezunu olup özel bir şirkette çalışıyorum.kendimle Barışık, hayata elimden geldiği kadar pozitif bakan ve çözüm odaklı biriyim.Düzenli bir yaşamım var ve düzeni seviyorum.
Ne arıyorum: Göğe bakma durağında buluşmak dileğiyle ile başlamak isterim. Hayata aynı bakış açısıyla bakabileceğim, uyumlu biri olmasını önemsiyorum. Üniversite eğitimi almış, düzenli yaşamı olan biri ile uyum sağlayacağıma inanıyorum.
Görünüm

Ex’ten Arkadaş Olur Mu?, Arkadaş Arıyorum, Genç Bay Arkadaş Arıyorum

Boyum: 156 – 160 cm (61,1 – 63,0 inch)
Göz rengim: Kahverengi
Saç rengim: Sarışın
Figürüm: İnce
Ağırlığım: 51 – 55 kg ( 1.3- 121.3 lbs)
Hayat
Medeni durumum: Bekar
Beslenmem: Sağlıklı besleniyorum
Sigara durumum: Evet, arasıra
İçki alışkanlığı: Hayır
Ana dilim: Türkçe
Egzersiz durumum: Normal
Kim ile yaşıyorsun?: Diğer aile ferdleriyle yaşıyorum
Çocuklarım: Çocuklarım yok
Çocuk isteğim: Evet
Eğitim durumu: Üniversite
İşcilik durumum: Yönetici
Mesleğim: Bilişim/Teknik meslekler
Kişiliğim: Doğal
Din
Akımım: Sünni
Dini yaşamım: Belirtmek istemiyorum
Başörtü takıyormusun yahut başörtülü birisini mi arıyorsun?: Hayır
Sakalın var mı yahut sakallı bir erkek mi arıyorsun?: Belirtmek istemiyorum
Namazım: Hiç
Orucum: Oruç tutmam
Kur’an okur musun?: Hayır
Haccım: Hayır
Gıdalardaki katkı maddelerine dikkat eder misin?: Hayır
Dinini değiştirdin mi?: Hayır
Aile değerleri: Orta
İlgi alanları
Favori gezi mekanlarım: Plaj, Aile tatili, Şehir turu, Deniz yolculuğu, Akraba ziyareti
Favori literatürüm: Hobi literatürü, Yemek kitabı, Seyahat literatürü, Roman, Tarih
Hobilerim: Gezi, Yeme/İçme, Fotoğraf, Alışveriş, Diğer
Alışkanlıklar
TV alışkanlıkları: Belgesel, Komedi, Filmler, Diziler, Programlar

Eski sevgilinizle arkadaş olabilir misiniz? Yoksa herşey bir hiç uğruna mı olmak zorunda?

Çoğu ilişkiye bir nokta oda güle güle demek gerekiyor – tabi birlikte nikah masasına oturmayı düşünmüyorsanız. Eski sevgilinizle ağlatan ve güldüren bir çokk anı paylaşımı yaptınız, artık bu tecrübeleri alıp yola devam etmenin zamanı. Ama bir yerde ayrılan sevgililer arkadaş kalmaya söz verme ihtiyacı duyuyor ve bu da ne yazıkki tutulamayan sözler listesinde yerini buluyor.

Rahat alan

Ortak anlaşarak ayrılmak çok nadir görünen bir şeydir. Bir taraf genelde kalp kıran olur ve öbürü de ayrılığın üzerine haftalarca hatta aylarca ağlayan taraf olur. İyi zamanlarınızı birlikte geçirdiğiniz birinden ayrılmak kolay değildir.
Ama ayrılan kişi kendini daha iyi hissetmek için: “Sen değil, benim. Ama hala arkadaş olabiliriz” der. Bu arkadaşlık teklifi terkeden birinin çok kötü biri olmadığına çünkü eskisiyle arkadaş olmak istediği düşüncesine iter.

Bir canavar yarattım

Terk eden taraf arkadaş kalmak için eski sevgililerinin yaşamları boyunca kalacaklarını ve onları özlemeyeceklerini bilir.

Artık terk eden rahatlıkla yaşamına devam eder ve eski sevgilisiyle arada bir kahve içmeye devam eder. Lakin terk edilen kişi her zaman kalplerini kıran birinin emailleri ve mesajlarıyla tekrar tekrar üzülmek zorundadır.

Tabiki de mesajlar ve kahve içmeler uzun sürmez ama sürerse bunların bitişi ayrılıktan daha kötü olur.

Bütün bunları düşündükten sonra hala arkadaş olabilir misiniz? Bizce hayır. Nedenleri için okumaya devam..

Eskiler eski kalmalı çünkü

Birbirinizi çıplak gördünüz

Bir arkadaşınızla sorunsuz bir biçimde seks yapabilmeniz olabilecek olsa bile bu bile sizin ilişkinize zarar verebilir. Kabul etmesi zor bile olsa, biriyle içten olduktan sonra ilişkiyi normale çevirmek çok zordur. Her zaman o birinin çıplak hali düşüncenizde kalır ve onun kokusuyla yahut bir şarkıyla bile buluşmalarınız ve yaşadığınız güzel geceler aklınıza gelir.

Ne kadar aldırmasanız bile karşınızdaki insanın cildiyle yaşadığınız güzel zamandan sonra o insanı aynı gözle görmek kolay değil.Hiçbir zaman birbirinize sır veremezsiniz

İki eski sevgilinin birbiriyle arkadaş kalmaya çalışması kadar birbirlerine sır vermeleri de bi hayli zordur. Eski sevgilinize bu akşam çok güzel bir kadınla buluşmanız olduğunu yahut yeni sevgilinizle haftasonu kaçamağı yapacağınızı nasıl söylersiniz?
Bu kadar çok sırıtmanızın nedeni olarak, bir kadının sizi önceden hiç olmadığınız kadar mutlu ettiğini söyleyemezsiniz bile.

Onunla bunları konuşabilirsiniz ama hayatlarınızdaki yeni insanlar bu hususta her zaman hassas olacaktır. Gururunuz yüzünden sizi dün akşam eken kızı anlatamazsınız bile.

Arkadaş kalmak bir zamanlar yaşamımızda olan birinin hala orada bulunacağı manasına gelmektedir. Ve arada bir onları arayarak nasıl olduklarını sormak gibi bir rahatlık verebilir fakat hiçbir zaman gerçekten nasıl olduklarını bilemeyiz.

Her zaman bir taraf sert olacaktır.

Ayrılıklar çoğunlukla tek taraflı olduğu için her zaman bir taraf kızgınlık ve soğukluk hissedecektir. Eskiniz arkadaşlığı yalandan yapsa bile o sizin gerçekten yakın dostunız değildir. Eğer potansiyel yeni sevgilinizle olan planlarınız hep sabote edilmiş gibi geliyorsa, gerçekten sabote edilmiş olabilir.

Kıskançlık oyuna dahil olabilir

Kızgınlık varsa kıskançlıkta mevcuttur. Eski sevgiliniz yaşamının aşkını bulduğu zaman onun adına sevinmek gerçekten zordur.

Başkalarıyla olmasını istemezsiniz

Eski sevgiliniz yeni birini bulduğunda kızmanız yahut kıskanmanız normal birşey – duygular silinmiş olsa bile. Kim yeni sevgiliyi bulacak yarışmasına döner adeta. Terk edilen kişi başlatır genelde. Hatta ayrılan kişi için bile başkasının yerinizi alması düşüncesi zordur ve arada bir acı bile verebilir.

Tutku hala var

İlişkiniz yalnızca problemden oluşsa bile aranızdaki tutku ve cinsel etkileşim hala orada (tabi arzu eksikliği ilişkinizi bitiren şey değilse). Bu bir felaket için tariftir çünkü bu “arkadaşlık” adı altında her birlikte oluşunuzda şehvet ve tutku son bir kez “ayrılık” seksine dönüşebilir. Bu sizi en başa geri döndürür – ayrıldıktan sonraki hisleriniz geri gelir ve daha yeni yeni iyi hissetmeye başlamıştınız.

Devam etmek

Geçmişi arkanızda bırakmak zordur. Geçmişinizin telefonunuzda kayıtlı olmasını istemezsiniz. Terk eden kişi için atlatması kolay olsa bile ayrılık yapması zor birşeydir çünkü yine bekarsınız, tekrar flört mekanlarına gireceksiniz ve artık o iyi geceler telefon konuşmaları yok.

Ama eskiniz etrafınızda geçmişi hatırlatırken yaşamınıza devam etmeniz, yeni insanlarla tanışmanız ve yeni bir sayfa açmanız çok zordur. Eskinizle olan anılarınızı öyle bırakmanız ve peşinizde sürüklememeniz iyi bir fikir bile olabilir.

Mükemmel bir dünya çapında eski sevgililerin arkadaş olması olabilecekdir. Ama kıskançlığın, tutkunun, kızgınlığın ve insan doğasının mantığı geçtiği bir dünya çapında bu imkansızdır. Eğer ikiniz önceden en yakın arkadaş olup, ikinizde ayrılmayı isteyip, yeni birilerinin hayatlarınıza girmesinden huzursuz olmuyorsanız ve hala dürüstlük içinde arkadaşlığınıza devam edebiliyorsanız o ayrı. Bunları yapamazsanız bırakın arkadaşlığınızda anılarınızla rafa kalksın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu