Bayan Arkadaş Bul

Evlilik Sitelerinde Olay

Evlilik Sitelerinde Olay, evlilik sitemizde Evlilik Sitelerinde Olay başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Evlilik Sitelerinde Olay başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Evlilik Sitelerinde Olay

51Oy Ver.

Birevlilik Evlilik Sitesine Hoşgeldiniz. Sitemiz Evlilik sitesidir. Sitemizde yeni insanlarla tanışabilir yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Ben Sevilay 30 Yaşındayım. Hayatta en fazla aileme değer veriyorum, klişe geldiğini biliyorum ama aile her zaman önce gelir. İş, aile ve dinim içinde bir denge kurmaya çalışıyorum. Boş zamanlarımda keyifli şeyler yapmayı ve yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum.
Ben arıyorum: Saatlerce konuşabileceğim biriyle gerçek bir tıklama arıyorum. Benimle aynı şeylere değer veren biri. Güvenilir, sevecen, hırslı ve öğrenme hevesi gibi nitelikleri takdir ediyorum

evlilik sitelerinde olay, evlilik siteleri, evlilik sitesi

evlilik sitelerinde olay, evlilik siteleri, evlilik sitesi
evlilik sitelerinde olay, evlilik siteleri, evlilik sitesi

İtirafım: Sünni
Benim pratiğim: Pratik yapmak
Başörtüsü takıyorsunuz ve eşarp takan mı arıyorsunuz?: Evet
Sakal mı takıyorsunuz yoksa sakal yapıcı mı arıyorsunuz?: Hayır.
Duam: Günde beş defa
Benim Orucum: Evet, bi hayli hızlıyım
Kuran okur musun?: Düzenli olarak
Hacım: pes etmek istemiyorum
Yemeğinizdeki Malzemeler Üzerine Sekizinci Du?: Evet
Dönüştürüyor musunuz?: Hayır.
Aile Değerleri: Muhafazakar
İlgi Alanları
En sevdiğim yerler: Aile tatilleri, Şehir Kaçamağı
En sevdiğim edebiyat: Edebiyat, Roman
Hobilerim: Edebiyat, Filmler, Seyahat Etme, Yemek Yapma, Dikiş / Yumurta Örme
Alışkanlıklar
TV Alışkanlıkları: Haberler, Belgeleme, Filmler, Filmler, Diziler

evlilik sitelerinde olay, evlilik siteleri, evlilik sitesi
evlilik sitelerinde olay, evlilik siteleri, evlilik sitesi

 

Bu evlilik siteleri öyle güzel ise yarıyormuş ki bu gün bir kez daha anladım. Sanal insanoğlu sanal bireyler yüzünden insanoğlu 2o senedir tanıdığı bireylerin arkasından konuşabiliyor onları fenaleyip siz kıymetli ziyaretçilerimizin yüzüne gülebiliyormuş birebir şahit oldum bende. Yepyeni insanlarla tanışıp yeni dostluklar edindiğimiz ARKADAŞ siteleri içinde aslında eski dostlarımızın de ne olduğunu birebir çözebilinmekte. Bu gün ben bunu tamamen anlamış bulunmaktayım. Baslıktan da anlayacağınız benzer biçimde hersek tüm söylentiler vay be ağabeyi diyeceğimiz hersek evlilik siteleri içinde mevcut. Bu siteleri zaten derhal hemen tamamımız bilinmekte. Pek tavsiye etmez birden çok kişi. Bizler bağımlısı olduğumuz için alışkanlık olduğu için giriyoruz bir ihtimal ama birden çok kişi burayı kötü amaçları için kullanıyor. Buna senelerdir tanıdığınız insanlarda dahil. Bir dostunuzu arkadaş dediğiniz bireyleri bende tamamen tanımak için onu sanal ortama en önemlisi ARKADAŞ siteleri içerisine sokun. Bakin o vakit gerçek dostçu değil mi anlayacaksınız. Evet belki benim canim yandı diye böyle yazıyorum su an fakat emin olun ki birden çok bilinçli kişide biliyor ki söyleşi siteleri genellemesi böyle.. Her neyse ben sözü fazla uzat miyim siz olun insanlara gerektiğinden fazla değer vermeyin. Çünkü fazla verilen değer sonrası biç yerler kalkıp arkanızdan isler çevrilebiliyor.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu