Bayan Arkadaş Bul

Evlenmek İstiyorum Funda

Evlenmek istiyorum Funda, evlilik sitemizde Evlenmek istiyorum Funda başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Evlenmek istiyorum Funda başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Evlenmek istiyorum Funda

Selam Funda 29 yaşındayım Bursa da oturuyorum evlenmek istiyorum aşık bulunacağım ve ciddi düşüneceğim erkek arkadaşı arıyorum evlilik düşünüyorum benim gibi düşünen beyleri bekliyorum 23 40 yaş arası olursa sevinirim yorumları ve profilleri inceliyecegim. Ben size dönüş yaparım. ulaşmak isteyenler ulaşabilir

evlenmek istiyorum, evlenmek istiyorum bayanım, evlenmek istiyorum ama olmuyor, evlenmek istiyorum kız bulamıyorum, evlenmek istiyorum ama evlenemiyorum, evlenmek istiyorum sitesi, evlenmek istiyorum ilanları, evlenmek istiyorum dua, evlenmek istiyorum ama param yok, evlenmek istiyorum param yok,

Geçmişten günümüze tüm insanoğlunun ortak bir isteği mevcuttur, o da “mutluluk”! Mutlu olmak isteyen birden fazla insan ise “evlenmek istiyorum” der. Güzel ve mutlu bir yaşam hayata devam etmenin alternatiflerinden birisi evliliktir. Bütün hanım ve erkekler evlenmek isterler. Bir kişi “evlenmek istiyorum” derken, “eşim ve çocuklarım ile mutlu ve huzurlu bir yuva oluşturmak isterim” düşüncesini ifade etmiş olur.

Evlenmek İstiyorum Diyenler Artık Evlenebilecek

Evlenmek istiyorum diyorsanız artık bu mutluluğa çok yaklaştınız. Bir yaşa geldikten sonra insanlar bir hayli önemli biçimde evlenme planları meydana getirmeye başlarlar. Hiç bir şey evlenme planları yapmayla bitmeyebilir. Çünkü evleneceğiniz kişiyi bulabilmek bir o kadar zahmetli bir iştir. Günümüzde kendine uygun bir insanı bulamayan bireyler Esra Erolla izdivaç programına çıkarak şanslarını denemektedirler. Bu programda kendilerine eş aramak isteyenler büyük bir ihtimalle bu amaçlarına ulaşıyorlar ve mutluluğun kapısını aralıyorlardır. Evlenmek hakikaten tanım edilmesi çok güç olan bir mutluluktur. Bu mutluluğa eriştiğiniz vakit ne olursa olsun bu mutluluğu hiçbir vakit bozmamak için ihtiyaç duyulan her fedakârlığı yapmanız gerekir aslabir mutluluk evlilik şeklinde olması imkansız. Sonsuza dek mutlu bir yaşam sürmeniz dileğiyle.

erkek arkadaş arıyorum ankara

Mutluluğu Bulmak hiçte Zor değildir
Evlenmek istiyorum diyerek mutluluğa kavuşmanın tam süreli olabilir. Hiç kimsenin yaşamı boş olarak geçemez. İnsan her anında belki her dakikasında mutluluğu aramakla geçirebilir. Aslını söylemek gerekirse mutluluğu bulmak kadar yaşamınızın dönüm noktasının başlangıcı bir o denli mühimdir. Rağmenızda ki size bir çeşit evlenme teklifi icra ettiğinda sizin vereceğiniz ilk tepki nasıl olmalıdır. Bu benzer biçimde evlenme teklifleri almamış biri olarak o mutluluğa ulaşmak için vereceğiniz yanıt yaşamınızın dönüm noktası olacaktır. Hayatta kimse bir tek değildir diyerek başladım evet kimse ama kimse bir tek olama çünkü Aallah hanımları adamların sol kaburgasından yaratarak yalnızca olmadığını ispatlamak için yapmıştır. Bundan dolayı sizler de hiçbir zaman yalnız olmayacaksınız. Mutlu bir ömür geçirmeniz dileğiyle.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu