Engelli Bayan/Erkek İlanları

Evlenmek İsteyen Engelli Bayanlar

Evlenmek İsteyen Engelli Bayanlar Merhaba adım yasemin evlenmek isteyen engelli bayanlar için arayışta olanlar için burada bulunuyorum. Engelli bayan arkadaşlık konusunda ön yargıların kırılmasını ve saygı görmeyi umuyorum. Ben de güzel bir bayan olduğumu düşünüyorum. Engelli bayan arkadaşlık konusunda öncelikle insanların anlayışlı olmasını ve önyargısız yaklaşmasını istiyorum. Evlenmek isteyen engelli kadınların da sevgi ve saygıyı hak ettiğine inanıyorum. Yaşım 32 ve artık beni anlayacak biriyle tanışmak istiyorum. Engelli evlilik Whatsapp grubuna katılmak istiyorsanız sizi de dahil edebiliriz. Hem sohbet edip hem de yeni insanlarla tanışma fırsatı bulabiliriz. Umarım aradığım kişiyle tanışırım.

Engelli Evlilik Sitesi

Evlenmek isteyen bir engelli kadın olarak, kendimi iyi, güzel ve anlayışlı hissediyorum. Sadece biraz kıskançlık duygusu taşıyorum, ama bu da insanı insan yapan duygulardan biri. Ben çalışan bir kadınım ve kimseye yük olmak istemem. Gerçekten ciddi düşünen kişilerin mesajlarını bekliyorum. Birlikte konuşup tanışabiliriz. Birbirimize değer verip sevgiyle yaklaştıktan sonra her zorluğun üstesinden gelebileceğimize inanıyorum.

Evlenmek İsteyen Engelli Bayan İlanları

Tamamen ciddi düşünüyorum ve canım sıkılınca çekilmez olabiliyorum, bu konuda kabul edecek birini arıyorum. Ama sevdiğim zaman sonuna kadar giderim, unutmamanızı rica ederim. Öncelikle arkadaşlık kurmak istiyorum, birbirimizi tanıyıp beklentilerimizi konuşalım. Sonrasında evlilik yoluna girebiliriz, ne dersiniz? Eğer fikirleriniz varsa, onları da dinlemek isterim.

Engelli Bayan Arkadaş Arıyorum

Engelli bir arkadaş arıyorum diyordu bir arkadaşım geçenlerde. Ona burayı tavsiye ettim ve şimdi biriyle tanıştı. Gerçekten de kader işleri garip, kimin nereden geldiği belli olmuyor. Her şey bir anda güzel bir şekilde gelişebiliyor, değil mi? İyimser olmak her zaman önemli. Kendimden biraz bahsedeyim size. İlk olarak, sık sık canım sıkılıyor ve bunun üstesinden gelmem gerekiyor. İkinci olarak, evlenecek birini arıyorum ve artık mutlu olmaya hazırım. Ancak çok beklemek istemiyorum, bu yüzden mesajlarınızı bekliyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu