Evlilik Sitesi

Evlenmek İsteyen Emekli Bayanlar

İyi günler. Sedef ben. Evlenmek isteyen emekli bayanlar arasındayım. Aslında erken emekli oldum. Yaşım 41 henüz. Bu nedenle evlilik için çok da geç sayılmaz sanırım. Alıyorum ara sıra evlilik teklifi ama ısınmak çok zor ya. Güvenmiyorum henüz insanlara. Bu nedenle ilan açıp buradan bana mesaj atacak olanlara şans vermenin daha mantıklı olduğunu düşündüm. Biliyor musunuz ben o kadar anlayışlı ve güzel bir bayanım ki ses tonum o kadar güzel ki telefonu sabaha kadar kapatmayan arkadaşlarım oldu. Aynı duyguları yeniden yaşamak istiyorum ben.

Evlenmek isteyen emekli bayanlar konusunda nasıl bir yol izlemeliyim diye sormayın bana. Telefonumu istemeden önce biraz kendinizi tanıtın. Yaşınız kaç, ne iş yaparsınız falan. Bunları bilmem gerekiyor. Yoksa öyle herkesle nasıl sohbet edeyim ki ben. Sabırlı bir bayanım, karşımdaki de öyle olsun istiyorum. Her neyse genelde vedalaşmayı sevmem, güzel sözlere bayılırım, ilgi ve alakaya karşı on adıma gelene yüz adım giderim. Bunlar da benden size birkaç tüyo olsun.

Evlenmek İsteyen Bekar Emekli Bayanlar

Telefon numaramı isteyecek olanlardan beklentilerim de var. Dürüst olmalı insan, anlayışlı olmalı. Tabi ki erkekler de kendine bakmalı biraz. Önüne gelenle arkadaş olsaydık işimiz zordu. Evlenmek istiyorum ben ya sevgili dönemi yaşamak bana göre değil. Tamam başlangıçta bir süre arkadaş ve sevgili olacağız ama sonucu nikah masası olmalı diye düşünüyorum. Bilmiyorum bu düşüncemi destekleyen kaç kişi vardır burada. Yazın da görelim işte.

Aranızdan ayrılmadan şunu da paylaşmamda yarar var sanırım. Biraz huzur biraz da sevgi katabilseniz yeterli bana. Son dönemlerde çok yalnız kaldım. Bu durum canımı sıkıyor işte. Ne diyelim hayırlısı olsun arkadaşlar. Mesaj atanlara telefonumu hemen gönderirim bekletmem kimseyi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu