Evlilik Sitesi

Erkek Arayan Zengin Bayanlar

Erkek arayan zengin bayanları burada bulabilirsiniz. Merhabalar arkadaşlar ismim ipek İstanbul Beylikdüzünde yalnız yaşıyorum. İstanbul erkek arayan zengin bayanlar kategorisinde ben de yer almak istiyorum. Kendime uygun, beni koruyup kollayabilecek, benim ağırlığımı ve kadınlığımı kaldırabilecek güce ve iradeye sahip olduğuna inanan bir erkek arkadaş bulmak için buradayım. Oldukça elit, lüks bir yaşama sahip olan, ekonomik olarak hiçbir problemi olmayan bir kadınım.

Merhabalar arkadaşlar ismim nazmiye. İzmir’de yaşıyorum. Ancak İzmirli değilim. Normalde Adanalıyım. İzmir’e gelmiştik. Daha sonra burada kaldık. Ancak İzmir çevresinde bulunan bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. İlerleyen süreçlerde erkek arkadaşımla birlikte çok büyük projelere imza atmak istiyorum. İlk olarak şunu söyleyim arkadaşlar. Benim bulacağım erkek arkadaşım sadece sevgilim değil aynı zamanda tıp kocam gibi, hayat arkadaşım gibi olmak zorundayız. Bana kocam gibi davranmak zorunda.! Anlatabiliyor muyum?

Bence her insanın hoşlandığı bir yaz karakteri vardır. Mesela 50 yaş üstü bayan arıyorum diyenler, 55 yaş üstü bayan arıyorum diyenler bile gördüm. Bu yüzden ben de burada kendime bir erkek arkadaş bulurum diye düşünüyorum. Bursada yaşıyorum arkadaşlar. İsmim nagihan. Burada güvenebileceğim bir erkek arkadaş bulmak için bulunmaktayım.42 yaşındayım ama beni gördüğünüzde bu yaşta olduğuma inanamayacaksınız. Burada bir tane fotoğraf bırakıyorum. Geri kalan resimlerimi, cep telefon numaramı, Twitter Instagram Facebook adresimi sadece güvendiğim kişilerle paylaşabilirim. Mesaj gönderirken kendinizden ne kadar iyi bahsederseniz sizi tanıma şansım o kadar yüksek olur. Lütfen üşenmeden kendiniz hakkında uzun uzun Detaylardan bahseden arkadaşlar.

İlgili Aramalar: Dul arayan zengin bayanlar is ilanları, Parayla erkek arayanlar, istanbul’da erkek arayan zengin bayanlar, zengin bayanlar is ilanları, Dost arayan bayanların telefon numaraları, Erkek arayan Bayanlar, Erkek arayan zengin yaşlı bayanlar, Kendine dost arayan zengin bayanlar Twitter

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu