Bayan Arkadaş Bul

Elazığ Arkadas Bulma

Elazığ Arkadas Bulma, evlilik sitemizde Elazığ başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Elazığ başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Elazığ

Elazığ, Elazığ dan bay arkadaş arıyorum, Elazığ dan bayan arkadaş arıyorum, Elazığ dan bay arkadaş, Elazığ dan bayan arkadaş, Nerelisin diye soran arkadaşlar’a sunuş başlığını okumalarını bir kez daha rica ederim. Adım Fulya 38 yaşındayım. Elazığ da yaşıyorum. Burada çok felsefik yazı yazdığını düşün; Ne sen yorul nede ben yorulayım. İlkokul yaşamıma 5 yaşında başladıgım soluksuz kesilmeyen orta okul ve lise yaşamımın sonunda 21’de iyi bir üniversitenin “tıp fakültesini kazandım” ve yıllar beni bu hale getirdiği için 27 senesinin temmuz ayında mezun oldum ve kutsal görevime başladım. Şimdi ise uzman’lık eğitimini tamamlamış, şark görevini yapmakta olan bir psikiyatristim. Hani Türk halkının deyimi ile oku oku bitmeyecek bir meslek erbabı içindeyim. Diyeceklerim bu kadar sayın yargıç ve jüri üyeleri ” :o) “evet ittakat ve niyeekrar ediyorum:ciddiyet sadakat arıyorum.cidtdiyet sadakat ve niyet önemli benim için.Allah korkusu olan birini arıyorum. Mutlu olmak istiyorum. Tencerem var, tavam var, İzmir’liyim havam var. Fikir sahibi olmadan zikir sahibi olmak istemiyorsan Profili ve dile getirdiğim yazıma dikkat et.

Elazığ, Elazığ dan bay arkadaş arıyorum, Elazığ dan bayan arkadaş arıyorum, Elazığ dan bay arkadaş, Elazığ dan bayan arkadaş

Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Boşanmış
Mesleği Doktor
Ülke Türkiye
Şehir Elazığ
İlçe Merkez
Genel Bilgiler
Boyu 1.74 cm
Kilosu 55 kg
Vücut Tipi İnce
Göz Rengi Yeşil
Saç Rengi Diğer
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lisans Üstü
Geliri 30-40 TL
Çalışma Şekli Tam Zamanlı
Kimle Yaşıyor? Yalnız
Çocuk Durumu Çocuğum yok
Çocuk İsteği İstiyorum
Sigara Kullanmıyorum
Alkol Alıyorum
Burç Oğlak
Nasıl Bir Kişiliğe Sahip? Açık Görüşlü, Duygusal, Eğlenceli, Komik, Konuşkan, Kıskanç, Sempatik, Titiz
İlgi Alanları Alışveriş, Dans, Kitap Okumak, Konser, Müzik, Sanat, Seyahat, Sinema, Spor, Tiyatro, Tv, Yemek Pişirmek
Okuduğu Kitap Türleri Kişisel Gelişim, Psikoloji, Roman/Öykü, Edebi, Fikri
Sevdiği Müzik Türleri Caz, Latin, Enstrümantal, Klasik, Özgün Müzik, Tekno, Türkçe Pop, Türkçe Rock, Yabancı Müzikler
Konuştuğu Diller Almanca, İngilizce, Türkçe
Kuran-ı Kerim Okumayı bilmiyorum ama öğrenmek istiyorum
Namaz Kılamıyorum
Oruç Tutmaya çalışıyorum
Hac Umre yaptım
Nafile İbadetleri Ne Sıklıkla Yapar? Bazı zaman
Mezhebi Hanefi
Cemaat Hiç bir cemaate bağlı değilim
Kendisine Ait Arabası Var mı? Var
Kendisine Ait Evi Var Mı? Yok
Giyim Tarzını Nasıl İfade Eder? Spor Giyinirim, Moda Giyinirim, Yakışanı Giyinirim
Evinde Evcil Hayvan Besler Mi? Evet

Elazığ, Elazığ dan bay arkadaş arıyorum, Elazığ dan bayan arkadaş arıyorum, Elazığ dan bay arkadaş, Elazığ dan bayan arkadaş

Aradığı Kişinin Yaş Aralığı
31-38
Medeni Hali Hiç Evlenmemiş, Eşini Kaybetmiş
Vücut Tipi Farketmez
Göz Rengi Farketmez
Saç Rengi Farketmez
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lisans, Lisans Üstü
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Çocuğu Olmasın
Sigara Kullanmasın
Alkol Farketmez
Evleneceği Kişide Aradığı Bilhassar Saygı, Sevgi, Sadakat, Güven, Hoşgörü, Eğitim, Politik Uyum, Zeka Uyumu
Evleneceği Kişinin Memleketinde Yaşamayı Tercih Ediyor mu? Olabilir
Namaz Kılsın, Cuma namazlarını kılsın, Kılmaya çalışsın
Mezhebi Farketmez

Elazığ Arkadas BulmaElazığ, Elazığ dan bay arkadaş arıyorum, Elazığ dan bayan arkadaş arıyorum, Elazığ dan bay arkadaş, Elazığ dan bayan arkadaş
Güzel bir sohbet sitesi arıyorum, bir hayli önemli arkadaşlık sitesi arıyorum, en güzel sohbet sitesi hangisi? Güzel kızlarla sohbet etmek isterim, güzel bir chat sitesi benzer biçimde aramalar yapan İnternet üyelerine yönelik tanıtıcı bir yazı bir araya getirdik.

Her insanoğlunun kendince bir eğlence anlayışı mevcuttur. Buna hobi, ihtiras, bağımlılık yerine her ne denirse densin neticeta o insanoğlunun müddet geçirip eğlenebildiği birden çok yol mevcuttur. Kumar sitelerinden tutun, alışveriş siteleri, oyun siteleri, sohbet siteleri ve daha onlarca örnek oluşturabilecek sistemler mevcuttur. Bizim konumuz yalnız sohbet olduğundan ben siz değerli okurlarımıza işin bu istikametinden anlatmak isterim. Güzel bir sohbet sitesi arayanlar ne fakatçla bu sitelere girerler? Aslını söylemek gerekirse bu biçimde bir arama terimi ile sohbet edecek mekan arayan insanoğluın tek düşüncesi mevcuttur, sex muhtevaları olmayan, argo konuşmaların yapılmadığı, politik sohbetlerin olmadığı ve can sıkıcı mücadele muhabbetlerinin yapılmadığı bir mekan aramaktadırlar. Bilindiği üzere son senelerdeki chat site enflasyonu katılımcılara birden çok taviz vermeyi de peşinden getirdi. Köklü ve prensiplerinden ödün vermeyen birden çok site olsa da malesef binlercesi de bu tür sohbetlere müsaade ettiği için sektör zor zamanlar yaşamaktadır.

Güzel sohbet önce ferdin kendi benliğinden kaynaklanır. Bir fert ailesinden nasıl terbiye alıyorsa onu da olduğu topluma yansıtır. Sohbet odalarına giren kullanıcıları terbiye edecek konum söz mevzusu değildir. Aslına bakarsan site kaideleri giriş kısmınde katılımcıya kesin gösterilir. Hemen sonra mesuliyet kabul edilmez ve siteden uzaklaştırılır. En azından biz idare olarak böyle bir uygulama yapmaktayız. Güzel hoşça vakit geçirmek isteyen, yeni arkadaşlar bulup, yazışarak eğlenmenin keyfinı yaşamak isteyenler için bir platform oluşturduk. En zorunu seçtik fakat, idare olarak gözlemlediğimiz de şu; sitemizde sohbet eden hepimiz bu vaziyetten bi hayli hoşnut. Sizlerde güzel bir sohbet arıyorsanız rastgele bir fiyat ödemeden sohbet odalarımızdan faydalanabilirsiniz.

10 Ekim 1963 tarihinde Edremit’te dünyaya gözlerini açtı. Öğrenim yaşamına Ayvalık’ta başladı, ardından taşındıkları Ankara’da ilkokul, ortaokul ve liseyi bitirdi. İlk evliliğini 16 yaşında yaptı. Bir buçuk yıl sonra eşinden boşandı. Hemen sonrasında Bulvar Gazetesi’nin gerçekleştirdiği güzellik yarışmasına katıldı ve birinci oldu. Yarışmadan bir gün sonra evli olduğu ortaya çıkınca tacı elinden alındı. O yüzden taçsız kraliçe diye adlandırılmıştır. 1983 senesinde ilk filmi olan “Haram”ı çevirdi. Ardından sayıları atmışı geçen bir çok filmde rol aldı. “Benim Sinemalarım”, “Üç Halka 25”, “Bir Kırık Bebek”, “Fazilet”, “Berlin in Berlin”, “Bir Kadının Anatomisi” “Salkım Hanım’ın Taneleri” ,”Yeşil Işık”, “Hababam Sınıfı” filmlerindeki rolleri ile büyük beğeni aldı, çeşitli ödüller aldı. 80’li senelerin sonunda müzik yaşamına başladı. Bülent Ersoy gibi büyük assolistlerden destek ve onay alarak assolist olarak sahnelerde yerini alırken altı tane albüme imza attı. 90’lı senelerin başında televizyona geçiş yaptı. Çeşitli dizilerde rol aldı ve talk show programları yaptı. 1997 senesinde Kaya Çilingiroğlu ile ikinci evliliğini yaptı. Kısa bir süre sonra 15 Ocak 1998’de kızı Zehra dünyaya gözlerini açtı. 22 senesinde ilk tiyatro deneyimini, Mazlum Kiper’in yönettiği “Bugün Benim Doğum Günüm” adlı oyununda yaşadı. Müzik, sinema, televizyon çalışmalarının sonrasında Aralık 20’de kendi adını taşıyan “Hülya” dergisini çıkarmaya başladı. 23 senesinin Nisan ayında ise, ilk kitabını “Mavi Yansıma” adıyla elektronik ortamda takipçilerinin beğenisine sundu. Cannes Film Festivaline katılan ve gururumuz olan ilk Film Starımız. Moskovo’da çok önemli ve kıymetli bir film ödülüde almıştır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu