Evlilik Sitesi

Dürüst Düzgün Arkadaşlar Arıyorum

Selda ben. Dürüst Düzgün Arkadaşlar arıyorum diyen beyler burada mı acaba? Buradaysanız işte ben geldim. 29 yaşındayım. Güzelliğime laf söyletmem, ses tonum çok iyidir. Sohbet muhabbet benim işim ya. Arkadaşlarım gece boyu terapi için arıyor artık bunaldım. Benim de bir erkek arkadaşım olsun onunla ilgileneyim istiyorum. Aslında ben de karakteri sağlam arkadaş arıyorum beyler haberiniz olsun. Biraz sabırsızım onu da aktarayım. Nasıl yani diyecek olursanız, mesajlar gelsin hemen numaramı vermek istiyorum. Bekletilmeyi asla sevmem ben de bekletmem zaten.

Aklı Başında Dürüst Düzgün Karakterli Arkadaşlar Arıyorum

Bende bu sitede yerimi alırken asla kriter belirtmiyorum. Ne o öyle yok böyle olsun yok öyle olsun hayırdır ya ne seçiyoruz? Zaten arkadaş olunca her şeyi konuşmayacak mıyız orada belli olur işte kimin ne huyu var diye. Ben yaşım gereği seçici değilim. Herkesle yani mesaj atan herkesle muhabbet edeceğim en azından her insanın bir şansı olmalı diye düşünüyorum nasıl yanlış mı düşünüyorum sizce?

Arkadaşlar dedim ya telefonda sabaha kadar sohbet edebilirim ama artık bizim kızlarla etmek istemiyorum canımı sıkıyorlar. Hep kendi dertlerini anlatıyorlar. Bir gün de demediler Selda sen anlat biraz. Yok ya gerçekten ayar oldum hepsine. Biraz egoist olacağım bana ne ya.

Kalitesiz samimiyetsiz ruhu sahte insanlardan gerçekten haz etmiyorum. Böyle insanlar benden uzak dursun lütfen. Neyse arkadaşlar durum böyle. Ben arkadaş arıyorum başka da bir amacım yok. Evlilik falan ile gelmeyin bana.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu