Evlilik Sitesi

Dul Bayan Telegram Sevgili Arkadaş Sohbet Bulma Grupları

Sıla’dan selam. Dul bayan telegram grupları arayışı içinde olan 28 yaşında evlenmiş boşanmış biriyim. Neden Telegram arkadaş bulma girişim indesin diye soracak olursanız inanın hayattan o kadar sıkıldım o kadar kendimi yalnız hissediyorum ki benim için en doğru yerin Telegram sevgili bulma uygulaması olduğu kanısına vardım.  Aslında kendimle barışık bir insanım.

Her zaman sevgi doluyum. Gülerim, neşeliyim, espri yapmayı da severim. Ama arkadaşım olacak beyefendiyi henüz bulamadım. Neden? Çünkü bazı şeyler ararım. Romantik olsun mesela, hiç yalnız bırakmasın. Öyle telefona yanıt vermeme gibi bir hata yapmasın. Hemen altında farklı bir neden aramam ama şüphelenmemek de elde değil yani. Telegram arkadaşlık arayan bayanlar hepsi böyle mi bilemem ben kendime bakarım.

Telegram Dul Bayan Grupları

Bekarım şimdilik arkadaşlar. Evlendim boşandım bu süreçte sadece 2 evlilik teklifi aldım bu zamana kadar ama maalesef kabul etmedim. Niye maalesef diyorum çünkü adamlar gerçekten seviyordu sanırım. İşte emin olamadım diye yok dedim. Birazcıkta kafamı dinlemek istediğimden olabilir. Kötü biten bir evliliğin ardından insanın endişeleri olmuyor değil. Bakalım nasip kısmet ne gösterecek bize. Şimdi buradan mesajlar gelsin de telefonda sohbet edelim bakalım neler olacak.

Ay heyecanlı biriyim ben görünce sırıtacağım kusura bakmayın. Tek ricam var ilk görüşmemizde sohbetlerde lakayıt ciddiyetsiz davranmayın. Bu konuda çok sorun yaşadım adam yapıştı bırakmıyor telefonda. Her gün Telegram’dan görüntülü ara falan artık numaramı değiştim o derece yani.

Telegram Sevgili Bulma Grubu

Kendimi fazla övdüysem affola arkadaşlar ama durum bundan ibaret. Herkes gibi ben de mutlu olmanın peşindeyim. İnsanlar kırılmasın istiyorum ama kendi mutluluğumu da düşünmem gerekiyor. Telegram sevgili bulma grupları üzerinden Gerek İzmir Telegram grupları olsun gerek Telegram İstanbul grupları olsun bir çok arkadaş edindim bu grup sayesinde. Temennim yine böylesine güzel dostluklar kurabilmek. Bazen değişken ruh hallerim olmuyor değil.

Her zaman farklı karakterde olabilir. Kimi çok duygusal kimi acımasız falan filan işte ya bu meseleler beni yoruyor. Tek istediğim iyi bir arkadaşlık. Numaramı vereceğim söyledim zaten. Siz yeter ki bana mesaj atın gerisi kolay be canlar. Ne bileyim belki evlilik falan da düşünebilirim sonradan. Bırakalım kaderin istediği olsun. Gerçekten kısmet işleri bu işler emin olun ki ne kadar çok isterseniz o kadar uzaklaşır hayalleriniz.

Size Yakın İlanlar

 • Whatsapp Evlilik İlanları
  10000
  whatsapp evlilik i̇lanlarıMenekşe ben selamlar herkese öncelikle. Yaşım 29. Whatsapp evlilik ilanları konusunda sohbet edeceğim birine ihtiyacım var. Tamamen evlilik üzerine düşünüyorum bu sohbeti çünkü yuvamı kurmaya niyetliyim artık. Bu tür konularda…
  Tags: falan, bayan, arkadaş
 • Whatsapp Bayan Telefon Numaraları
  10000
  whatsapp bayan telefon numaralarıWhatsapp Bayan Telefon Numaraları arayanlar merhaba ben Serap. İyi günler diliyorum yazımı okuyacak herkese. Whatsapp sohbet etmek isteyen var mı acaba? Ben hazırım. Hem de dünden razıyım gerçekten. Öyle yokluktan…
  Tags: bayan, değil, arkadaş, sevgili, bulma
 • Olgun Bayan Arayanlar
  10000
  olgun bayan arayanlarBuket ben arkadaşlar. Selam herkese. Olgun bayan arayanlar konusunda buradan kendimi tanıtmak istedim. Aslında biliyorum olgun bayanla tanışma öyle kolay değil diye düşünebilirsiniz. Bence yanılıyorsunuz. 47 yaşında güzel ve bakımlı…
  Tags: bayan, o, arkadaş
 • Dul Bayan Arkadaş
  10000
  dul bayan arkadaşMelek ben arkadaşlar iyisiniz umarım. Burada olmamın tek nedeni var. Dul bayan arkadaş arıyorum diyenler ile iletişime geçmek. Dulum ben. 3 sene oldu. 6 yıl süren evliliğimin ardından boşanmak zorunda…
  Tags: arkadaş, dul, değil, bayan, kadar, o, sevgili, olsun, falan

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu