Evlilik Sitesi

Dul Bayan Arkadaş Arıyorum – Ücretsiz Arkadaş Bulma Sitesi

Herkese selamlar. İsmim Selda, kendimle ilgili detaylı bilgileri buradan paylaşmak istemiyorum. Benimle iletişime geçecek erkekler ile tanışma süreci içinde kendimle ilgili detaylı bilgileri özelden paylaşmayı daha doğru buluyorum. Ancak yine de benim hakkımda bir fikir elde edebilmeniz için fotoğrafımı bu siteye kayıt olduktan sonra profil resmime koydum. Ben de daha önce evlenip boşanmış bir bayan olarak dul bayan arkadaş arıyorum ilanlarına bakan erkeklerle iletişime geçip hayatımın ikinci baharını yaşamak için sabırsızlanıyorum.

Dul bayanların yaşamı dışarıdan göründüğü gibi değildir. Hayatın sizi taşıdığı bu noktada omuzlarınızda ciddi bir yük vardır. Bunu ancak çok iyi empati yapabilen ve yüreğinde kadınlara karşı naziklik barındıran ve bayanlara nasıl yaklaşması gerektiğini bilen centilmen erkekler anlayabilir. Ben de bu yükümü paylaşabileceğim kendimi ona güvenle yaslayabileceğim bir erkek arayışındayım.

Dul Bayan Dost Arıyorum

Bu ilan Sahibine Hemen Mesaj Gönder

Hayatın stresini bir yana atarak doyasıya yaşadığını hissedecek beyleri benimle iletişme geçmeye davet ediyorum. Maddi gücünüz ya da işiniz benim için önemli değil. Aileden kalan kiralık dairelerim ile yaşamımı sürdürdüğüm için benim hayat tarzıma uygun erkeklerle yakından ilişki kurmak ve hayatıma renk katmak istiyorum. Eğer dul bayan dost arıyorum ilanları arasında yer alıp da benim gibi güzel bir bayanla yeni bir yaşantıya çıkabileceğinizi düşünüyorsanız bu yazımın altında beni daha yakından tanımak için yorum yapabilirsiniz.

Bayan Arkadaş Arıyorum Facebook

Sosyal medya üzerinde çoğu erkeğin kendileri ile uyumlu bir çift olacak bayan arkadaş aradığını görüyorum. Daha önce bayan arkadaş arıyorum facebook ilanlarında da şansımı denedim ama o platformda işin ciddi kısmından uzak erkekleri gördüğüm için bu siteye üye olarak buradan yeni arkadaşlar ve dostlar edinmek istedim

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu