Evlilik Sitesi

Düğün Takıları

Düğün Takıları, Evlilik ve arkadaş bulma sitemizde Düğün Takıları gibi kıymetli konuyu ele aldık.. Yazımızın detay bölümünde Düğün Takıları ile alakalı tüm ince ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Düğün Takıları

Damatlara gelin için düğün takı önerileri

Damat ve gelin için en mutlu ve mühim gün olan düğün her ikisi aracılığıyla da güzel hatırlanmak istenir. Damat adayları düğün gününün verdiği telaş ile geline armağan olarak nasıl bir takı alacağını bilemeyebilirler. Ayrıca bir çok takı çeşidi içinden gelinin hangi takıyı beğenip beğenmeyeceği ile ilgili kararsız da kalınabilir. Çoğu kadının beğendiği ve kimsenin hayır diyemeyeceği bir takı olan pırlantanın olduğunu bir kez de biz hatırlatmak istedik. Özellikle büyük ve gösterişli olan pırlantalar. Gösterişli olan pırlantaların yanında ufak ve sade olan pırlantalarda bayanlar aracılığıyla beğenilir. Pırlantadan sonra gelen baget yüzüklerde bi hayli ilgi görmektedir.

Düğünlerde Gelinlere En Çok Hediye Edilen Takılan Nelerdir ?

Düğünlerde çoğunlukla geline armağan edilen takılar altın ve bileziktir. Bilezikler genelde aileler aracılığıyla takılmaktadır. Aileler aracılığıyla takılan bu takıların yanında damat set takabilir. Fazla takı takmayı sevmeyen ve gösterişi seven gelin adaylarına damatlar altın hasır set armağan edebilirler. Gösterişten uzak olmak isteyen kadınlar için sade bir kolye ve bileklik armağan edilebilir. Kolyeyi sade ama cool gösteren elmas pırlanta damatlar aracılığıyla tercih edilir. Kolyenin dışında pırlantalı küpelerde tercih edilebilir.

Alyans

Alyansta her takı gibi güzel ve manalıdır. Alyansında bir çok çeşidi mevcuttur. Bunlardan birisi olan isim yazılı alyansı armağan ederken her baktığında kendinizi hatırlatabilirsiniz. Altın olmasının dışında sevdiği bir hayvan veya bir cismi kolye olarak hazırlatıp armağan edebilirsiniz. Sevdiklerinden yahuthut ailesinden birinin ismini yazdırıp armağan edebilirsiniz. Altın renginden hoşlanmıyorsa beğendiğiniz bir küpe yahut başka bir takıyı beyaz alın olarak hazırlatıp geline armağan edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu