Evlilik Sitesi

Dost Arayan Bayanların Telefon Numaraları

Dost Arayan Bayanların Telefon Numaralarını bulup sitemizden sizler için yayınlayacağız. Turkiye’nin en güvenilir eğlence sohbet ve arkadaşlık sitesi hayatarkadasim.net in dost arayan bay ve bayanlar için oluşturmuş olduğu arkadaşlık bloğumuza hoşgeldiniz.!

Dost Arayan Zengin Dul Bayanlar Telefonu Arayan Herkese Merhaba Elif ben. Arkadaşlar ben 31 yaşındayım. Burada olmamın nedenlerinden bahsetmek istiyorum ilk olarak. Zengin bayan arıyorum diyenler için tabi ki. Aslında ben de erkek arkadaş arıyorum. Başlıktan da anlayacağınız üzere para falan benim için önemli değil. Güzel bir iş yerinde çalışıyorum. Yönetici pozisyonunda doğal olarak o yüzden hiç para muhabbetine girmeyeceğim. O konuda sorunum yok. Zengin kadınlar sitesi sayesinde benimle arkadaş olan çok kişi oldu. Malum ama ısınamadıktan sonra bir şey yaşayamadık. Neyse şimdi biraz daha güzel şeylerden bahsedelim mi?

Merhaba Muğla’dan yazıyorum. 40 yaşımdayım ve ismim Belinda. Alman uyrukluyum ve Alman vatandaşıyım. Türklere ve Türkiye’ye yabancı değilim. Çok iyi Türkçe konuşup yazmanında ötesinde hem Almanya’ dan hemde Türkiye’den çok fazla Türk arkadaşım var ve Türk erkekleri gerçekten diğerlerinden çok daha farklı. Evlenmek gibi bir niyetim ama birgün evlenecek olsam Türk olmasını isterdim eşimin. Almanya ‘da Türkiye ile bağlantılı bir firmanın Türkiye sorumlusu olarak çalışıyorum. Çok iyi gelirim var.

İlgili Aramalar: Dost arayan zengin bayanlar, Kendine erkek arkadaş arayan bayanlar, Dul tel, Whatsapp bayan arkadaş Telefon Numaraları, Evli erkek arıyorum, Dost arayan Bayanlar, Erkek arayan bayanlar Facebook, Erkek arayan zengin bayanlar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu