Bayan Arkadaş Bul

Ciddi Evlilik Sitesi Bedava

Ciddi Evlilik Sitesi Bedava, evlilik sitemizde Ciddi Evlilik Sitesi Bedavaa başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Ciddi Evlilik Sitesi Bedavaa başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Ciddi Evlilik Sitesi Bedava

Ben Melike 28 Yaşındayım. Mersin’de yaşıyorum. Kuran ve Sünnet’e göre yaşamını Allah için ve Allah’ın rızası için yaşamaya çalışan hassas, şakali, sevgi dolu ve sıcakkanlı kardeşim, olabilecek olan her yerde yardım etmekten ve dahil olmaktan çok mutluyum.
Ne arıyorum: Sadece haklarını değil, bunun yanı sıra ailesine karşı görevleri olduğunu da bilen anlayışlı bir kardeş. Şiddetle değil, sevgi dolu bağlılıkla İslam’a aracılık eden. Çocuklarımla Allah rızası için uğraşan ve onları lanet görmeyen … Onun için önemli olduğum için benim için savaşan … Allah taalayı benim kadar seven!

ücretsiz ciddi evlilik sitesi, ciddi evlilik sitesi ücretsiz, ciddi evlilik sitesi bedava, ciddi arkadaşlık sitesi ücretsiz

Boyum: 161 – 165 cm (63.1 – 65.0 inç)
Göz rengim: mavi
Saç rengim: Gösteriş yapmak istemiyorum
Benim figürüm: Ortalama
Kilom: 76 – 80 kg (165,4 – 176,3 lbs)
Hayat
Medeni durumum: Boşanmış (ayrılmış)
Diyetim: vejetaryen
Sigara içme durumum: Hayır, asla
Alkol içiyor musunuz? Hayır.
Anadilim: Almanca
Fitness düzeym: Ortalama
Kendi hanesi: Çocuklarımla yaşa
Çocuklarım: Evet, dörtten fazla çocuk
Çocuklar için dileğim: Belki Allah izin verirse
Eğitim düzeym: Hauptschule yahut Realschule
Mesleğim: çalışan
Mesleğim: tıp / sağlık
1. yabancı dil: İngilizce
Kişiliğim: Düşünceli
din
Mezhepim: Sünni
Benim pratiğim: pratik yapmak
Başörtüsü mü takıyorsunuz yoksa başörtüsü takacak birini mi arıyorsunuz?: Evet
Sakalınız var mı yoksa sakal mı arıyorsunuz?: Evet
Duam: günde beş kez
Oruç tutmam: Evet oruçluyum
Kuran okur musun?: Düzenli olarak
Hac yolculuğum: evet
Yemeğinizdeki malzemelere dikkat ediyor musunuz?: Evet
Döndün mü?: Evet
Aile değerleri: Muhafazakar
İlgi Alanları
En sevdiğim seyahat destinasyonları: plaj, aile tatili, deniz yolculuğu
En sevdiğim edebiyat: hobi edebiyatı, yemek kitapları, uzman edebiyatı
Hobilerim: edebiyat, sanat, yemek pişirme, hayvanlar, dikiş / örgü, diğerleri
Alışkanlıklar
TV alışkanlıkları: Belirtilmedi

Sevgili sadesohbet kullanıcıları sade sohbet özgürce sohbet etmenin hazzını çıkarıyor.Din,dil,ırk farkı yapılmaksızın her telden insan burda. Turkiyenin en büyük sitelerinin arasına girmek için çabalayan sadesohbet ailesi özgür sohbet aramalarında birinci sayfayı planlıyor.
Özgürce sohbet etmek sizin de hakkınız. Oyleyse bizim ailemiz de yer almalısınız. Hersey cok rahat yapmanız ihtiyaç duyulan sohbete katıl ile tek butona basmak.

Sitemiz üzerinden kolay ve rahat bağlantı yapmanız için lüzumlu açıklamalar alt tarafta açıklayıcı bir biçimde siz kıymetli üyelerimizin beğenisine sunulmuştur.

Çoğumuz üzücü bir gerçek hayat yaşıyor. Özgürce chat Odaları, birbi hayli insan için müthiş bir rahatlama modu olarak ispatlanmaktadır. Ya bir genç, bir yetişkin, hanım, erkek yahut herhangi bir yaş grubundasın, sohbet odalarıydı ve her süre süre geçirmek ve kederlerini unutmak için en iyi yer olacaktı. çevrimiçi sohbet odasında yeni insanoğlu tanımak ve duygularınızı paylaşmak kolay bir şekildetir. Anonim olma hissi, size yüreğinizde bulunan her şeyden söz etme özgürlüğünü verir. Bundan dolayı, yalnızca bir tıklama ile yabancılarla sohbet etmeye başlayın; yeni dostlarınız sizi bekliyor.

Avantajlı çevrimiçi sohbet odaları

Kim renkleri sevmez? Hepimiz renkli çaşama dışında olmayı sever. söyleşi odaların En kaliteli keyifli, odalarda tüm gün ,konuşmaktan sıkıldın’da çok keyifli olabilir. Görüntüleri ve ikonlar paylaşmanın bunun yanında, yeni yabancılar çekmek için kendi avatarınızı yada profil resmini yükleyebilirsiniz. Grup söyleşi odalarında avatar seçimi, eş zamanlı söyleşiçilerinizi etkilemede yaşamsal bir rol oynuyor. Kayıt yok şart yok özgürce ,odalara katılmak ve sohbet etmeye adım atmak için tek bir tıklama.

Sosyal, Temiz ve İyi söyleşi

Türkiye, ankara, İstanbul, izmir, eskişehir ve dünyanın diğer bölgelerinden yeni insanlarla tanıştığınızda toplumsal olun. Söyleşi ederken nazik davranın, ilk izleniminiz iyi bir ilişkiniz olup olmadığı yada gözardı edileceğini belirler. Yabancılarla mevzuşun, yalnızca her vakit açık tuttuğunuzdan emin olun, terbiyeli ve temiz tutumunuz, tanıştığınız herhangi bir kullanıcıyla olan kuvvetli ilişkiniz için merdiven görevi görür.Bir selam ile konuşmaya başlayın, insanlar arada bir yeni insanoğlu tanımak ister konuşmak için garip konuşma, başlatıyorlar açıktır, sizin durumunuz bile olabilir, eğer hiç hoşunuza gitmediysen, onu görmezden gelebilir, bu kadar basit. Sen her süre güvende ve anonimsin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu