Evlilik Sitesi

Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar

Zümrüt ben. Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar sayesinde buradayım. Artık evlenmenin zamanı geldi diye düşünüyorum arkadaşlar. Yaşım 28. Bu konuda beni destekleyecek olan kişiler vardır umuyorum. Asıl amacım ciddi evlilik yani. Tabi başta konuşacağız, sohbet edeceğiz. Bir birimizin fikirlerini dinleyeceğiz. Çayımızı kahvemizi içeceğiz. Belki güzel şeyler yaşayacağız. Bunlar olmadan da olur ama bakalım elektrik alıp almamama bağlı. Aşk işleri risklidir biraz ürkeğim bu konuda. Hani kendimi kaptırıp aşık olursam diye korkarım sonunu görememekten. Ayrıca öyle kolay ısınan biri değilim ben. Her zaman güzel söz duymak isterim. Güzelliğimi herkes ile paylaşamam.

Dürüst Ciddi Evlilik Düşünen Bekar Bayanlar

Öncelikle bilmenizi istediğim şeyler var. Ben dul değilim. Ciddi bir sevgilim de olmadı. Vakit geçirdik normal flört durumları yani. Bunun dışında ciddi evlilik düşünen bayanların telefon numaraları arıyorsanız boşuna. Ben sadece mesaj atanlara numaramı vereceğim bilginiz olsun. Yakın zamanda bir de evlenme teklifi aldım. Çok yakın ve samimi olduğum bir kişidendi bu evlenme teklifi haliyle bende şok etkisi oluşturdu. Senelerdir hemen hemen her şeyimi paylaştığım kişiden bunu duymak biraz can sıkıcı oldu benim için. Bunu da paylaşmak istedim sizinle.

Ciddi Evlilik İlanları 2020

Ben çalışan bir bayanım. Öyle paraya çok ihtiyacım yok. Kendi işimi görüp kendi masraflarımı kendim karşılayabiliyorum. Ana baba eline bakmadım şimdiye kadar evlendikten sonrada çalışmak isterime eşim uyun görürse. En azından zor olan bu hayatı birlikte kolayca aşabiliriz diye düşünüyorum. Önce arkadaş olalım derim. Devamı gelir yanlış mıyım? Hep böyle olmaz mı zaten? Yine de siz bilirsiniz. Herkes düşüncesini yazsın da bakalım. Karşımıza ne çıkacak bekleyip görelim.

Ciddi evlilik düşünen erkeklerin telefon numaraları da var bende. Daha önce bu tarz bir yerden tanışmıştık. Zaman zaman sohbet ediyoruz. Nedense ısınamıyorum. Malum ısınamadığım zaman da ters tepiyorum. İlgilenmiyorum yani. Gelsin şimdi mesajlar da bakalım kimler evlenmek istiyor. Eğer ciddi evlilik düşünen bayan arıyorum diyorsanız ben mesajlarınızı sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Ama saygı çerçevesini aşmadan karşınızda bir hanımefendinin olduğunu unutmadan yazmanızı rica ediyorum. Şimdilik Hoşça kalın.

Evlilik Düşünen Bayan Numarası

Evlenmek isteyen bayanlar arasındayım bu nedenle sözümü tam bitirecekken bir şey daha geldi aklıma. Arkadaşlar ben kırılgan bir yapıdayım. Herkese güveniyorum sonu hüsranla bitiyor. Bu kez böyle yapmayacağım adım gibi eminim. Birincisi öyle kanmayacağım, ikincisi de kendini ifade etmeyenlere numaramı atmayacağım. Biraz sabırlıyım artık. Daha önce hemen olsun birisi hayatıma girsin falan diyordum ama şimdi yok her geçen gün ömürden olunca insan sıkılıyor.

Tabi bu süreçte karşıma çıkanlarla ilgili düşüncelerimi de aktarıyorum. Birisi çıkıp da demiyor ki sen neden yalnız kalmışsın böyle? Çünkü herkes kendini düşünüyor böyle olmaz ki ama. Ben egoist değilim hiç de olmadım ve olmayacağım. Gelen geçen kırdı üzdü beni artık yoruldum tamam mı? Bu nedenle sanal ortamdan arkadaş bulmaya karar verdim. Her zaman hayırlısını isteyen biri olarak bu kez sanki daha ciddiyim ve kararlıyım. Genel itibariyle can sıkıntısından yaşlanmak üzereyim gibime geliyor. Oysa daha güzel yıllarımız var. Yaşanacak çok güzel anılar var buna inanıyorum. Tamam ya dilim düştü ben gidiyorum görüşürüz.

Size Yakın İlanlar

 • Kapalı Bayanlar Evlilik Sitesi
  10000
  kapalı bayanlar evlilik sitesiMerhaba. Büşra ben. Kapalı ve güzel bir bayanım. Bu konuda kendime yakıştırdığım için kapanmadım arkadaşlar. Aile yapımız ve inancım gereği kendimi bildim bileli kapalı bir bayanım. Neyse mevzu o değil…
  Tags: evlilik, var, bayanlar, arkadaşlar, güzel
 • Evlenmek İsteyen Zengin Bayanlar
  10000
  evlenmek i̇steyen zengin bayanlarNesrin ben arkadaşlar. İyi günler diliyorum öncelikle. Evlenmek isteyen zengin bayanlar arasındayım. Kendimi çok övmeden biraz tanıtmak isterim. 31 yaşındayım ben. Aile şirketimiz var. Yönetici pozisyonundayım. Artık bizimkiler evlenmem gerektiğini…
  Tags: evlenmek, yok, var, isteyen, bayanlar, olsun, öyle, biraz, güzel, arkadaş
 • Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar
  10000
  evlenmek i̇steyen dul bayanlarCeylan ben arkadaşlar. İyisiniz umarım. Evlenmek isteyen dul bayanlar telefon numarası arayanlar için buradayım. 35 yaşındayım. 3 yıldır dulum. Çocuğum yok. Sevgili aramıyorum aslında. Evlenecek bir kişi arayışındayım. Yaşamış olduğum…
  Tags: evlenmek, bayanlar, evlilik, isteyen, yok, önce, arkadaşlar, bayan, ilanları
 • Evlilik Arayan Bayanlar
  10000
  evlilik arayan bayanlarGülseren ben. 25 yaşındayım. Evlilik arayan bayanlar arasındayım arkadaşlar. Yani gerçek aşk arıyorum ben. Beni mutlu edecek iyi ki karşıma çıkmışsın dedirtecek bir eş bir hayat arkadaşı arayışındayım. Sevgili gibi…
  Tags: evlilik, arkadaşlar, bayanlar, böyle, önce, biraz, var, tabi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu