Erkek Arkadaş Bul

Ciddi evlilik düşünen bayan arıyorum

Ciddi evlilik düşünen bayan arıyorum, evlilik sitemizde Ciddi evlilik düşünen bayan arıyorum başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Ciddi evlilik düşünen bayan arıyorum başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Ciddi evlilik düşünen bayan arıyorum

Herkese Merhabalar ben serkan yaşım 31 boy 1.66 bekarım istanbulda ailemle birlikte yaşıyorum, kendime ait evim var kötü alışkanlıklarım yok ,kamuda çalışıyorum anlayışlı biriyim burdaki bulunma amacım ciddi düşünen güzel bir bayanla tanışmak aradığım bayan 20 ila 30 yaş arası ciddi güvenilir sadakatli olsun hem istanbuldan olması hemde bekar olması çok daha iyi olur niyeti yalnızca evlilik olan bayanlar yazsın 0539 768 72 58

Herkese Merhabalar ben serkan yaşım 31 boy 1.66 istanbulda ailemle birlikte yaşıyorum kamu çalışanıyım kendime ait evim var sigara ve alkol kullanmıyorum anlayışlı ve sadakatli biriyim burdaki bulunma amacım ciddi düşünen niyeti evlilik olan bir bayanla tanışmak ,aradığım bayan niyeti ciddi evlilik olan ,sigara alkol kullanmayan sadakatli güvenilir bayan olsun karşılıklı görsel beğeni önemli şey ,tanışacağım bayanın istanbuldan ve bekar olması çok daha iyi olur niyeti yalnızca evlilik olanlar yazsın

Çay İçimi Muhabbet

Bazı zaman daralırım insanız, hani var ya, küçücük bir hatanın bile gözümüze battığı anlar, deli gibi bağırıp kızmak istediğimiz anlar işte böyle anlarda ben, konuşacak dertleşecek bir sohbet arkadaşı ararım kendime. Candan, sıcak, içten, ben anlayan, sabırla dinleyecek saçma-sapan fevri çıkışlarıma göz-yumacak, aman bir şey olmaz sende takıldığın şeye bak , söylemleriyle beni rahatlatacak. İçimin içime dar geldiği kalp atımlarımın beni boğacak duruma geldiğinde sinirden

daraldığım anlarda evimin boş odasında hazırladığım sohbet köşesinde

Bir bardak demli çay pişiririm kendime bir bardakta su belki bir tabağa birkaç bisküvi koyarım.

geçerim köşedeki koltuğuma. Tekrar kalkarım ayağa özür-dilerim hayali arkadaşımdan sen de otur buyur sana da bir çay vereyim acilen.

mutfağa yönelirim bir bardak demli çay, hayalimdeki dostuma yaparım bir bardak su bir tabağa bir kaç bisküvi koyarım, tebessümler yüzümde geçerim sehpanın sehpanın üstüne bırakırım.

hoş beş ederim hayalimdeki dostumla, anlatmaya başlarım beni bana anlatırım canımı sıkan her ne varsa arkadaşıma.

farklı zamanlarda, ağlarım, arada bir gülerim tebessümler-im boş koltuğa.

Çay İçimi Muhabbet, Çay İçimi, Muhabbet, çay sohbetleri

Çay İçimi Muhabbet

İşte tam sohbet ederken, kendim, kendi yakalarım, arsız çaresiz düşüncelerimi

kızarım kendime boş koltukta oturan arkadaşımın yerine. Ben ne diyeyim bilemiyorum , diye konuşmaya

başlarım sesiz arkadaşımdan destek bekler gibi boş koltukta oturan benim, arkadaşım, benle, benim sohbetim. karıştırmama kimseyi, muhabbetimize.

benimle hayalimle hayalimdeki arkadaşımla, olur mu ama öyle insan bu kadar basit olur mu

bu kadar çıkarcı olur mu, kızgınlığım aslında yine kendime sohbetim kendimle, kendi hayali arkadaşımla.

bu sürede, şu zamanda, yok şöyle yok böyle sohbetim kendimle. Çayım bitti, seninde bitimi, diyerek kalkarım ayağa boş bardak elimde, dolu duran bir bardak, sehpanın üzerinde.Gözlerim bir-tepsiye bakar, tadına doyulmayan boş çay fincanına. Birde beni kendime getiren dolu çay fincanına, titrer içim, tek başına koca evde, kendimle konuşuyorum. Gülüyorum halime kahkahalarla, şizofren-miyim aslında. Hastamı oluyorum, teklik-mi, benim sonum, şizofrenimi, beni bekleyen son. Manasız bir gülümseme yüzümde.

Bu koca şehirde milyonlarca insan var, çıksam kapıya iki adım ötemde, komşular var. yabancı olduğum insanlar. Şehrin karmaşasında, yalnızlığa terk edilen ben.

Evet dostlar sizlerde konuşacak bir arkadaş bir dost ararsanız, kendinizle tek-başına, değil sorduğunuz sorulara yanıt verecek sizin anlattıklarınıza, ağladığınızda başınızı okşayacak, sıkıca sarılacak, sıkıntınızı paylaşımı yaptığını size hissettirecek, lütfen gel çok kötüyüm dediğinizde

sizinle bir bardak demli çayını, yudumlayacak sohbet dostları bulmanız dileğiyle.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu