Bayan Arkadaş Bul

çankırı bayan arkadaş

çankırı bayan arkadaş, evlilik sitemizde çankırı bayan arkadaş başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… çankırı bayan arkadaş başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

çankırı bayan arkadaş

0

çankırı bayan arkadaş

Selamünaleyküm herkese Sadakat güven saygı maneviyat arıyan bir bayanım. Adım Vasfiye 47 yaşında İkizler burcu hayvanları seven bir bayanım. Seyirlik değil ömürlük olsun istiyorum. doğal yapıcı bir insan kadınım.. buyur bakalım Kendimi nasıl anlatayımki kendimi övmeyi sevmem.ismim den de anlaşıldığı gibi belli zaten dürüstlük olsun istiyorum.Karşımdaki kişide dürüst olsun isterim….

çankırı bayan arkadaş, çankırı bayanlar, çankırı bay arkadaş, çankırı
çankırı bayan arkadaş, çankırı bayanlar, çankırı bay arkadaş, çankırı

çankırı bayan arkadaş, çankırı bayanlar, çankırı bay arkadaş, çankırı

Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Boşanmış
Mesleği Diğer
Ülke Türkiye
Şehir Çankırı
İlçe Merkez
Genel Bilgiler
Boyu 1.68 cm
Kilosu 62 kg
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lise
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Kimle Yaşıyor? Ailemle
Çocuk Durumu Çocuğum yok
Sigara Kullanmıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç Yay

çankırı bayanlar

Aradığı Kişinin Yaş Aralığı
35-53
Medeni Hali Hiç Evlenmemiş, Boşanmış, Eşini Kaybetmiş
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lise, Önlisans, Lisans, Lisans Üstü, Farketmez
Geliri Farketmez
Çocuğu Farketmez
Sigara Farketmez
Alkol Kesinlikle Almasın
Namaz Kılmaya çalışsın
çankırı

18 Çankırı 376
Çankırı Sohbet ile sevdiklerinizle sohbet edebilirsiniz. Belki de aradığınız aşkı burada Çankırı sohbet sitesinde bulacaksınız. Belki de İyi bir dost edinip o dostlukla ömür boyu çocuklarınıza torunlarınıza anlatacaksınız.

Çankırı Sohbet odalarında sohbet edebilir oyunlar oynayarak günün stresini atabilirsiniz. Birsohbet.Net İle Çankırı Sohbet ister kameralı isteğe göre sesli isteğe göre de yazılı olarak sohbet edebilirsiniz. Birevlilik İyi Sohbetler Diler

Çankırı’nın İlçeleri
Atkaracalar Chat, Bayramören Sohbet, Çerkeş Sohbet odaları, Eldivan Chat sitesi, Eskipazar sohbeti, Ilgaz Chat odası, Kızılırmak Sohbet odaları, Korgun Chat, Kurşunlu Sohbet, Orta, Ovacık, Şabanözü ve Yapraklı’dır.

çankırı sohbet, çankırı chat, çankırı sohbet odaları, çankırı chat sitesi

1979’un 29 Kasım sabahı dünyaya gözlerimi açtığım anda müzik için yazılmıştı kaderim belki de.. Kim bilebilirdi Ankara’nın hasret kokan sokaklarından çıkıp gelecektim İstanbul’a, müzik uğruna. Ardımda bıraktıklarım mıydı içimde sızlayan o ilk otobüs yolculuğunda, yoksa yollarına düştüğüm bu koskoca kentin içinde ‘belki de yalnız kalacağım’ düşüncesi mi.Anılarımın bir intikamı mıydı usulca gözlerimden düşen damlalar, yoksa geleceğime dair ektiğim başarı tohumlarını mı suluyordum her damlayla. Her neyse, fazla duygusal oldu galiba. Sonuçta bu bir özgeçmiş, minimumından öyle olması gerekiyordu, ama kalemi elime aldığımda yine tutamadım kendimi. Sıradan, özelliği olmayan birşey olsun istemedim. Nasıl ki şarkılarımda yazdığım sözlerde döktüysem yüreğimi sonuna kadar, özgeçmişim de öyle, özel olmalıydı. Gelelim dünyaya geldiğum günden şimdiye kadar neler yaptığıma: 1985-1996 : İlk-Orta-Lise TED. Ankara Koleji yıllarım 1986-1988 : Ankara Devlet Opera ve Balesi Çok Sesli Çocuk Korosundaki müzik eğitimim 1988-1993 : T.R.T Ankara, T.S.M. Çocuk Korosu: Çok kıymetli radyo sanatçısı hocalarımın yönetiminde altı sene devam eden bu koro eğitimim, benim için müzik hususunda gerçek bir okul niteliğindedir. Değerli hocalarım Sayın Özgen GÜRBÜZ, Sayın Kemal CANER, Sayın Cemile UNCU’ya çok teşekkür ediyorum. 1988-1997 : Şu anda çalmakta olduğum klasik gitar ve tuşlu çalgıların eğitimiyle geçirdiğim yıllarım…(1990’lı senelerin başlarında da tuşlu çalgılara olan eğilimimin artmasıyla, aranjman, düzenleme çalışmalarına başladım.) 1996 : İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Bölümünü kazanarak, İstanbul’a gelişim…(Üniversite tercih formundaki bütün tercihlerimin İstanbul olması ve benim İstanbuldaki bir üniversiteyi kazanmam tabii ki tesadüf değil; Ne de olsa UNKAPANI İstanbuldaydı..) 1998-Akademi İstanbul Gitar Eğitimi, 20-Birinci Albümüm “ÖZELSİN”, 21-İkinci Albümüm “DUMAN GÖZLÜM”, 23-Üçüncü albümüm “CİVCİV”, 23-Y.T.Ü. İktisadi ve Tic. Bilimler Fakültesi öğrencisi iken 23 senesinde tekrar Ö.S.Y.M. sınavına girerek İstanbul Bilgi Üniversitesi Fen-Ed. Fak. Psikoloji bölümüne girişim, 23-BOŞVER REMİX, 24-14 Şubat 24 Sevgililer Gününe Özel “HERŞEYDE BİRAZ SEN VARSIN” Hatıra Cd, 24-Dördüncü albümüm “ASLINDA”, 25-“Kalbim Seninle”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu