Bayan Arkadaş Bul

Büşra 21 Düzeyli Arkadaş Arıyor

Büşra 21 Düzeyli Arkadaş Arıyor

Bayan arkadaş arıyorum adlı siteler üzerinden yapmış olduğum araştırmalar sonucu bu platforma olan güvenim katlandı. Çünkü genç bir kız olarak bu benim için oldukça önemli.

Ailemi çok küçükken kaybettiğim için hep bir ailem olsun istiyorum. Bu yüzden bu siteyle ilanımı paylaşarak beni anlayabilecek, sevebilecek, koruyup kollayacak birisini hayatıma dahil etmek istiyorum:

Dürüst Birisiyle Evlilik Yapmak İstiyorum

Bir kafede garson olarak çalışıyorum. 21 yaşımdayım. 153 boyunda ve 43 kilo ağırlığındayım. Esmer bir kızım. Aynı zamanda buğday ten rengim var. Saçlarım kısa. Spor giyinen birisiyim. Çok fazla ağır giyinmeyi sevmiyorum. Çünkü yaşım dolayısıyla kendime hiç yakıştıramıyorum.

Ben evlilik gerçekleştirmek isteyen bir genç kızım. Erken yaşta aile sahibi olmak istiyorum. Çocuğumla birlikte büyümek istiyorum. Her şeyden önemlisi mutlu bir hayat yaşamak istiyorum. Ailesi olan insanlar her zaman daha mutludur.

Bayan arkadaş arıyorum diyen dürüst, seviyeli ve aileye önem veren birisiyle tanışarak hayatımı birleştirmek istiyorum. Sadık birisiyim. Karşımdaki erkekten de sadakat bekleyen bir yapım var. Bu yüzden ilişkimi süresince çok mutlu olacağımıza inanıyorum.

Bana göre bir ilişkinin yürümesi karşılıklı sadakatten geçiyor. Birbirlerine sadık olmayan eşler saygıyı da kaybediyor bir süre sonra. Bu yüzden ben de en başında kuralımı belirtmek istedim. Hayatımı çalışarak kazanıyorum.

Çocuğumu Kendim Büyütmek İstiyorum

Ancak evlendikten sonra çalışmak istemiyorum. Çünkü çocuğumu ben büyütmek istiyorum. Çok vakit kaybetmeden çocuk sahibi olmak istiyorum. Bu yüzden bu koşulları sağlayabilecek olan bir beyle görüşmek isterim.

Evcimen birisiyim. Gece hayatından asla hoşlanmıyorum. Kocamla belirli etkinlikler tabii ki yapabilirim. Ancak ortada henüz ciddi bir birliktelik yokken yapılan gece eğlencelerine karşıyım. Hayatıma bugüne kadar hiç kimse girmedi. Bu yüzden bu konuda kendime oldukça güveniyorum.

Bunun yanı sıra hayatıma girecek insanın asla bencil olmasını istemiyorum. Karşılıklı saygı, sevgi ve güven çerçevesinde bir birliktelik yaşamak istiyorum. Tanışma evresinden sonra fazla uzatmadan ilişkiyi bir başka seviyeye taşımak istiyorum. Tabii ki bu karşılıklı verilecek bir karar. Ancak bu durum düşünülerek hareket edilsin istiyorum. Bayan arkadaş arıyorum diyen dürüst ve güvenilir beyefendileri bekliyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu