Bayan Arkadaş Bul

Boşanmış Güzel Bayanlar

Boşanmış güzel bayanlar, evlilik sitemizde Boşanmış güzel bayanlar başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Boşanmış güzel bayanlar başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Boşanmış güzel bayanlar

İsim : Büşra
YAŞ : 34
Şehir : Bartın
Cinsiyeti : Bayan
Medeni Hali : Dul
Eğitim Durumu : Belirlilmemiş
Amacı : Evlilik
Aradığı : Bey

Herkese Merhabalar ben Büşra Bartın da yaşamaktayım. 34 yaşında dul bir bayanım. Daha önce başımdan bir evlilik geçti ve bu evlilikten çocuk sahibi değilim. Boşandığım zamandan bu zamana dek çalışan ve kendi ayakları üzerinde duran bir bayan oldum hep. Yalnız yaşıyorum.

Tüm zamanımı işime ayırıyorum ve git gide artan zamanlarda fakat kendime zaman ayırabiliyorum. Durum böyle olunca pek çıkıp sosyalleşecek zamanım olamıyor. Bu nedenle yaşamımın bu zamanında bir arkadaşlık sitesinde ilan oluşturarak bir eş adayı aramak bana çok makul göründü. Bu nedenle bu ilanı yazıyorum ve burada bulunma amacım evlilik. Burada bukunma amacı ciddi olmayan, zaman geçiren veya farklı amaçları olan beylerin yazmamalarını rica ediyorum.

Aradığım bey herşeyden önce dürüst bir kişiliğe sahip ve dürüst bir yaşantıya sahip olmalı. İlk evliliğimin bitme nedenlerinden bir diğeride eşimin bana karşı dürüst olmaması olduğundan bu noktada çok bir hayli önemli biçimde titizlik göstermeyi düşünüyorum. Maddi olarak bir beklentim yok denecek kadar az. Bende çalışan bir bayan olarak gerektiğinde aile bütçeme katkıda bulunabilirim. Lakin bir sınır belirlemek gerekirse evliliğe hazır her beyde olması gerektiği gibi ailesini bakabilecek düzeyde bir maddi gelire sahip ve sürekli olarak bir işi olan her bey benim için maddi kriterlerimi karşılıyor demektir. Dış görünüş veya fiziksel özellik olarak herhangi bir kriterim yok. Benim için asıl güzellik gönül güzelliğidir. İçi güzel her bey benim için yakışıklı birevlilik.com bir beydir. Mesajlarınızda benim gibi biraz olsun kendinizden bahsetmenizi rica ediyorum. Hiç tanımadığım birinden gelen mesaj okurken ne kadar içten olduğu benim için çok önemli. Bunu ilanıma eklemeden bitirmek istemedim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu