Evlilik Sitesi

Bir arkadaş arıyorum, Bir dost arıyorum sözleri 2023 Güncel

Bir arkadaş arıyorum

Merhaba ben alev istanbul da yaşıyorum yalnız ve özgür bir bayanım burada sadece bir arkadaş arıyorum kendime uygun olan bayan arkadaş arıyorum diyene erkekleri bekliyorum. Bu sanal alem de arayışlar hep düzgün insanları bulmak için yapılıyor ve ben de burada arkadaş arıyorum kendime arkadaşlar.

Bir dost arıyorum sözleri

Merhaba beyler burada seçkin erkek arkadaş arayan bayanlar da birisi olarak kaliteli bir arkadaş arıyorum ve size burada arkadaş aradığımı ilan ediyorum. Amacım daha iyi bir erkekler tanışma ve arkadaş olmaktan ibaret arkadaşlar. Biliyorsun sanal alem de biz arkadaş arıyoruz ama bazen de gerçek hayatımızda da çıkıyor ama genel de hep arayışımız sanal üzerinde oluyor.

Bir gecelik arkadaş arıyorum

Önemli olan erkek arkadaş arıyorum değil önemli olan arkadaş arıyorum diyebilmek yani erkek arkadaş bulmak belki kolay ama arkadaş bulmak baya bir sıkıntılı şu devir de arkadaşlar.

Bir arkadaş arıyorum ben

Adam var adam olamayan var arkadaşlar o yüz de biz bayan arkadaşlar olarak arayışımız hep bir arkadaş arıyorum diyoruz yani amaç arkadaş arıyorum diyebilmekten ibaret

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu