Bayan Arkadaş Bul

Ben Feyzanur Çanakkaleden

Ben Feyzanur Çanakkaleden, evlilik sitemizde Ben Feyzanur Çanakkaleden başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Ben Feyzanur Çanakkaleden başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Ben Feyzanur Çanakkaleden

Ben Feyzanur Yaşım 32 evlenip ayrıldım bir oğlum var 4 yaşlarında dürüst açık sözlü merhametli Allah korkusu olan biriyim. öyle bir eş arıyorum.kapalı değilim ama kapanabilirim.
Ne arıyorum: Dürüst,çalışkan,Sadık,Güleryüzlü,Allahtan korkan, Merhametli bir eş arıyorum…ne yazılır daha fazla bilmiyorum. Allah hayırlı olanı nasip eder inşallah herkes için.

17 Çanakkale 286

Çanakkale Evlilik Çanakkale’nin 2 tarafı ile kesintisiz evlilik etme olanağı sunar. Çanakkale Evlilik siteleri siz kıymetli hemşerilerimizin bir arada birlik ve birliktelik içinde evlilik etmesini sağlar.

Çanakkale Bayan sitesinde evlilik edebilir oyunlar oynayarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Çanakkale etrafından yeni insanlarla tanışabilir Çanakkale ile ilgili dedikodu uygulayabilirsiniz.Bütün bu hizmetler ücretsiz olup tamamen siz değerli okurlarımız içindir.Birevlilik.com İle 7/24 İyi Evlilikler dileriz.

Çanakkale Hakkında Bazı Bilgiler

Çanakkale, kuzeybatı Anadolu’da, kendi adıyla anılan boğazın kıyısında bulunan bir kenttir. Çanakkale Merkez nüfusu 2015 yılı verilerine nazaran 122.613 kişidir.

Çanakkale’nin İlçeleri

Çanakkale ilinde toplam 12 ilçe bulunmaktadır.

» Ayvacık Evlilik» Bayramiç Bayan» Biga Evlilik» Bozcaada Bayan » Çan Evlilik » Eceabat Muhabbet» Ezine Evlilik » Gelibolu Bayan» Gökçeada Evlilik» Lâpseki Evlilik » Merkez Bayan» Yenice Bayan

Çanakkale bayan, Çanakkale evlilik, Çanakkale FM, Çanakkale evlilik siteleri, Çanakkale evlilik sitesi, Ben Feyzanur Çanakkaleden

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu