Bayan Arkadaş Bul

Ben Ceren Gaziantepten

Ben Ceren Gaziantepten, evlilik sitemizde Ben Ceren Gaziantepten başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Ben Ceren Gaziantepten başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Ben Ceren Gaziantepten

Ben Ceren Gaziantepten. 25 Yaşındayım, boğa burcuyum. Bilemedim ne yazacam. Allahtan korkan erkek kadına zulmetmekten de korkar. buradaki amacim ruh ikizimi bulmak. Sevgi ask ariyorum.

Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Hiç Evlenmemiş
Mesleği Satış-Pazarlama
Ülke Türkiye
Şehir Gaziantep
İlçe Şahinbey
Genel Bilgiler
Boyu 1.64 cm
Kilosu 61 kg
Vücut Tipi Balık Etli
Göz Rengi Kahve
Saç Rengi Siyah
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lise
Geliri 10 TL ve altı
Kimle Yaşıyor? Ailemle
Çocuk Durumu Çocuğum yok
Çocuk İsteği Henüz düşünmedim
Sigara Kullanmıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç Boğa
Nasıl Bir Kişiliğe Sahip? Ailesine Düşkün, Duygusal, Dürüst, İçe Dönük, Kıskanç, Romantik, Sıkılgan
Konuştuğu Diller İngilizce
Kuran-ı Kerim Okumayı biliyorum ve okuyorum
Namaz Kılıyorum
Oruç Tutuyorum
Hac Hacca gitmedim
Mezhebi Hanefi

Ben Ceren Gaziantepten, Ben Ceren, Gaziantepten,Gaziantep, Gaziantep Sohbet, Gaziantepten evlenmek

Aradığı Kişinin Yaş Aralığı
27-34
Medeni Hali Hiç Evlenmemiş
Vücut Tipi Normal
Göz Rengi Farketmez
Saç Rengi Siyah
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lise
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Çocuğu Olmasın
Sigara Kullansın
Alkol Kesinlikle Almasın
Evleneceği Kişide Aradığı Bilhassar Saygı, Sevgi, Güven, Hoşgörü, İyi Vakit Geçirme
Evleneceği Kişinin Memleketinde Yaşamayı Tercih Ediyor mu? Olabilir
Namaz Kılmaya çalışsın
Mezhebi Hanefi
.


Ben Ceren Gaziantepten, Ben Ceren, Gaziantepten,Gaziantep, Gaziantep Sohbet, Gaziantepten evlenmek

Yeni insanlarla tanışmak, mevzuşmak kimi zaman herkes için bir hayli önemli ihtiyaç haline dönüşmüştür. Bazı zaman herkes etrafındaki kimsenin kendisini anlamadığını düşünerek yeni insanlarla konuşma, poblemlerinı hiç tanımadığı birine anlatma ihtiyacı hisseder. Sohbet kanalımız tam da bu gereksiniminiza karşılık vermek üzere dizayn edilmiştır. Farklı kanallar aracılığıyla siz değerli okurlarımıza sunulan farklı kategoriler yardımıyla sizler de yeni insanlarla tanışabilir, mevzuşma fırsatı yakalayarak birkaç saatliğine de olsa problemlerinizden uzaklaşarak değişik bir dünyanın kapısını aralayabilirsiniz.

Özel detaylarınız paylaşmanızı istemeyen, üyelik gerektirmeden bir tek belirleyeceğiniz kullanıcı isminizle giriş yapabileceğiniz söyleşi kanalımız hoş süre geçirebilmeniz için insanlarla mevzuşma fırsatı sunuyor siz değerli okurlarımıza. Isterseniz kategoriler içinde toplu sohbetlere katılabilir yahut oyun kanalında oyunlara dahil olabileceğiniz benzer biçimde istediğiniz kullanıcılarla da özel mevzuşma yapma hakkına sahip olabilirsiniz. Üyelik gerektirmediği için yaşamınızdan istediğiniz an çıkarabileceğiniz yahut size devamlı spam mailler yollamayacak olan kanalımız yalnızca hoş vakit geçirmenizi fakatçlamaktadır. Yalnız giriş yaparak dilediğin kanalda bir konuşmaveyahil olabilir içlerinde ilgi çekici bulduğunuz yahut mevzuşmaktan zevk alım yapacağınızı düşündüğünüz kullanıcılarla özel konuşma pencereleri açarak konuşmaya devam edebilirsiniz.

Özel detaylarınızi siz istemediğiniz sürece kimseyle paylaşmak zorunda olmadığınız sohbet kanalımız gündelik yaşamın yoruculuğundan sizi birkaç saat de olsa koparmak ve hoş zaman geçirmenizi sağlamak maksadıyla dizayn edilmiştır. Hiç kimseye anlatamadığınız poblemlerinızı burada arzu ettiğiniz kullanıcılarla paylaşabilir minimumından içinizi dökmüş olmanın rahatlığıyla yaşamınıza kalmış olduğunız yerden devam edebilirsiniz. Siz de hoş vakit geçirip içinizi dökmek istiyorsanız kanalımıza giriş yapmanız yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu