Bayan Arkadaş Bul

Bekar Fatmay la Tanış

Bekar fatmay la tanış, evlilik sitemizde Bekar fatmay la tanış başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Bekar fatmay la tanış başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Bekar fatmay la tanış

Hayırlı günler diliyorum herkese. Adım Fatma. 25 yaşındayım. Kapalı bayanlar evlilik sitesi aracılığıyla bana ulaşan çok kişi var. Birçok yerde ilan bıraktım fakat buradan gelecek olan yorumlara daha çok ihtiyacım var. Neden mi? Yani bilmem içimden geliyor adeta. Ayrıca önceden buradan konu açan dostlarıma ulaşan erkekler genelde düzeyli bireylerdi. Umuyorum ki artık bana da böyle insanlar denk gelecektir.

Günlerim genelde evde geçiyor. Bekarım zaten. Sevgilim de yok. Aslını söylemek gerekirse arkadaş bulunacağım kişi bir nevi ciddi düşündüğüm erkek olacaktır. Her zaman hassasyım. Ciddiyim ve sevecen bir yapıya sahibim. Üstelik kapalı olmam sebebiyle beni isteyen kişi sayısı çok fazla. Geçenlerde eve istemeye gelenler bile oldu. Ama tanımadan asla evlenmeyeceğimi aileme dile getirdim. Onlar da beni kendi halime bıraktılar. Bakalım buradan gelen şanslı erkekler kimler olacak?
Gönül işleri heyecanlıdır çok iyi bilirim. Yine de doğru kişiyi bulana kadar bekleyeceğim bunun farkındasınız umarım. Gerekirse onlarca erkek arkadaş edineceğim ama içinden biriyle tabi ki evlilik düşüneceğim. Herkesin eşit şansı var. Düşüncelerinizi paylaşırken lütfen bu konulara dikkat ediniz olur mu?

Geçen sene yaşadığım bir durumu da anlatmak isterim. Bir erkek arkadaş ile birlikte yolculuğa çıktık. Bir nevi tatile gittik yani. Hep düzeyli yaklaştı bana. Meğer ciddi düşünüyormuş. Bunu bana çok sonra dile getirdi. Ben elektrik alamadığım için hem tatilde kavga ettik hem de ayrı ayrı döndük tatilden. İşte böyle şeylere üzülüyorum. Önce insan niyetini söylemeli değil mi? Lütfen bu hususta dikkatli olunuz. Yani ciddi düşünenlere kapım açıktır. Konuşuruz anlaşırız bakarız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu