Evlilik Sitesi

Bedava Bayan Arkadaş İlanları

Bedava Bayan Arkadaş İlanları üzerinden https://www.arkadasliksite.com sitesinde online olarak arkadaş bulabilirsiniz. İzmir’in Çeşme ilçesinde yaşayan zengin bir kadınım. Ailemin maddi durumu oldukça iyi. Ailemle birlikte yaşıyorum. Ama bu birlikte yaşamamız kısa sürecek. Çünkü yakın bir zamanda kendime ev tutacağım ve tek başıma yaşayacağım. Ailem her ne kadar modern, ileri görüşlü insanlar olsa da ben tek başıma yaşamak ben kendi evimin düzenini kurmak istiyorum.

Bu yüzden seyahat problemim, şehir değiştirme problemim yok. Kafasına göre yaşayan, özgür, renkli bir karakterim var. Ailemin tek çocuğu olduğum için bu zamana kadar istediğim her şeyi yaptılar ve istediğim her şey oldu. İlişkilerimde samimiyete, güvene çok önem veririm. Karşındaki insan kesinlikle dürüst, yalansız birisi olmalı.

Boş zamanlarımda tatil yapmayı, kamp kurmayı, alışveriş yapmayı severim. Karşımdaki insanın maddi durumuna, ekonomik hayatına kesinlikle önem vermem. Benim için iyi bir insan olması yeterlidir. Böyle bir insan bulabilmek için çok çaba sarf ediyorum ve çok uğraşıyorum. Eğlenceli bir kadın olduğum için benimle geçirdiğiniz vakitten kesinlikle sıkılmazsınız.

İlgili Aramalar: Whatsapp bayan arkadaş Telefon Numaraları, Günlük bayan arıyorum, Nasıl bayan arkadaş Bulurum, Yatak arkadaşı bul,Whatsapp arkadaş arıyorum, Bedava bayan arkadaş telefon numaralı arama, Sevgili bulma siteleri ücretsiz, Sevgili bulma Sitesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu