Bayan Arkadaş Bul

Bayan Dost Arıyorum

Bayan Dost Arıyorum Şüheda ben iyi günler. Bayan dost arıyorum diyenler varsa ben de karşılık olarak erkek dost arıyorum diyorum. Dul ya da bekar olup olmadığımı sadece mesaj atanlarla paylaşacağım. Aynı şekilde numaramı da. Yaşım 30 arkadaşlar. Bayan Dost Arıyorum Güzelliğimin tavan yaptığı noktadayım. Aynaya bile çok az bakıyorum nazar değer diye. Bu yüzden telefonumu verdikten sonra hemen görüntülü sohbete evet diyemem. Önce yaklaşım tarzınıza bir bakayım da gerisi kolay arkadaşlar. Dost olmak kolay değil. Dosttan öte olacağız çünkü. Dert arkadaşı arıyorum diyebilir miyiz evet ama yani ne bileyim bir derdimi bir sırrımı paylaşmak istiyorum. Tabi sadece durum dert tasa anlatıp dinletmek değil. Çok şey var bunları detaylıca konuşuruz diye düşünüyorum yüz yüze.

Arkadaşlar az çok ne demek istediğimi anladınız umarım. Bunun dışında da kriterlerimden bahsedeyim birazcık. Birincisi ben saygılı erkeklere bayılırım. İkincisi giyime çok önem veririm. Yani bakımlı erkeklerin başımın üzerinde yeri vardır. Sonra aklıma gelen şeyler de var. Yalnız kalmayı da severim haydi bu da benden size bir sürpriz olsun. Fazla dağıtmadan toparlayayım. Saygı, aşk, dürüstlük, bakım ve yalnızlık. Anladınız değil mi? Yani en azından kişi temizliğine hijyenine giyimine özen göstermeli haksız mıyım? Bu insanın kendine olan saygısındandır diye düşünüyorum.

Bayan Dost Arıyorum Telefonum

Bayan Dost Arıyorum Sıcak kanlı bayanların en güzel özelliğidir arkadaşlar. Romantik olmak tabi ki. Yani bayan dost arıyorsanız bu duruma dikkat edeceksiniz. Romantik olacaksınız. Saygılı olacaksınız kibar olacaksınız. Ondan sonra bakın bakalım bayanlar size nasıl davranıyor sizi nasıl el üstünde tutuyor. Biliyor musunuz eski sevgilimden bu yüzden ayrıldım ben. Ne çiçek alıyor ne güzel bir söz söylüyor. Soğudum ya işte. Çabuk soğurum ben. Ama karşıma çıkacak yakışıklı ya da bakımlı bir erkeği de bu yüzden bırakmak istemem.

Bayan dost arıyorum diyenler o halde az çok beni anladılar sanıyorum. Bunun dışında söylemek istediklerimi özelden yazarım. Telefonunuzu da hemen vermeyin ben zaten verdiğimde ararsınız tanışırız. Biraz sabırsızlık olacak eminim ama bunu da yapmayın. Sabırlı erkekleri her zaman severim ben. Güzelliğimi paylaşacağım erkek arkadaşımı şimdiden merak etmekteyim. Kısa sürede tanışmak dileğiyle o zaman bana müsaade.

Bayan Dost Arayanlar

Şimdi arkadaşlar müsaadenizi istedim ama bir şeyden daha bahsetmek istedim. Ya ben biraz yalnız kalsam da sanırım bu durum canımı sıkmaya başladı. Dedim ya sabırlı davranıp beni anlayan erkekler daha iyidir, sevecendir. Uzun yol gidebilirsiniz böyle insanlarla. Ama hemen olsun haydi arkadaş olalım sevgili olalım falan diyenlerle de hep karşılaştım. Böyle olmaz ben buna karşıyım. Canım çok sıkılsa da bekleyeceğim ne yapayım. Bu işler böyle ilerleyecek gibi.

Bayan Dost Arıyorum biliyorum ki sanaldan arkadaş aramaya başladı. Gerçek arkadaşlıklar bitmiş gitmiş ya. Ben takıntılı biri olduğum için bu tür konulara önem veriyorum. O da yetmezmiş gibi sessiz sakin arkadaşlıklardan daha çok hoşlanıyorum. Umut, özlem ve sevgi birleşince çok güzel şeyler oluyor adım gibi eminim. Aman ya çok duygusala bağlamak da istemiyorum arkadaşlar. Yazın ki bakalım duruma işte. Aşırı romantik olanlar da bana göre değil. Yerinde ve zamanında olsun ne olacaksa. Evlenmek gibi bir düşüncem henüz yok sanırım ama işte bilemiyorsun kim çıkacak karşına. Son sözüm, hayırlısını diliyorum. Hayatıma öyle rast gele birilerini almak istemiyorum Dertleşecek arkadaş arıyorum her şeyin olmaya varım diyorsanız buyurun mesajlarınızı göreyim beyler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu