Bayan Arkadaş Bul

Bayan Arkadaş Bul

Bayan Arkadaş Bul, evlilik sitemizde Bayan Arkadaş Bul başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Bayan Arkadaş Bul başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Bayan Arkadaş Bul

0

Bayan Arkadaş Bul, Herkese Merhabalar Ben Nalan Antep dan iyi bir mizah anlayışı ile sevgi dolu, dürüst ve şefkatli bir bayanım. Yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanıyorum, denizin sakinliğini dağların ve her şeyin güzelliğini seviyorum
Ne arıyorum: iyi bir mizah anlayışı ile sevgi dolu, dürüst ve şefkatli bir kadınım. Yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanıyorum, denizin dinginliğinin tadını dağların güzelliği ve her şey. temız karakterlı durust adam gıbı adam varsa ben burdayım.cıddı olmayanlarla ilgilenilmeyecektirrrrrr. Daha önce bir evlilik yaptım çocuğum yok gaziantepliyim ailemle yaşıyorum 41 yaşındayım lütfen yalnızca niyeti evlilik olanlar yazsın. sessiz sakin hassas sevecen temiz kesinlikle hijyene önem veren bi insanım aradığım kişide kesinlikle benim gibi temizliğe önem vermeli ailesine saygılı ve bağlı olmalı ve kesinlikle ciddi düşünmeli evlilik düşünmeyenler kesinlikle msj yazmayınız.

Bayan Arkadaş Bul, Bayan Arkadaş, Bayan Arkadaş ara, Bayan Arkadaş bulma, Bayan Arkadaş Bulmak

bayan arkadaş bul, bayan arkadaş, bayan arkadaş ara, bayan arkadaş bulma, bayan arkadaş bulmak

Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Hiç Evlenmemiş
Doğum Tarihi
03-03-1983
Mesleği Ev Kadını
Ülke Türkiye
Şehir Gaziantep
İlçe Şahinbey
Genel Bilgiler
Boyu 1.55 cm
Kilosu 50 kg
Vücut Tipi Normal
Göz Rengi Kahve
Saç Rengi Kahve
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu İlköğretim
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Çalışma Şekli Çalışmıyorum
Kimle Yaşıyor? Ailemle
Çocuk Durumu Çocuğum yok
Çocuk İsteği İstiyorum
Sigara Kullanmıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç Balık
Nasıl Bir Kişiliğe Sahip? Açık Görüşlü, Ailesine Düşkün, Arkadaş Canlısı, Az Konuşan, Ciddi, Dürüst, Eğlenceli, İyimser, Kıskanç, Sempatik, Sorumluluk Sahibi, Zeki
İlgi Alanları Alışveriş, Ev İşleri, Kitap Okumak, Müzik, Sinema, Yemek Pişirmek
Okuduğu Kitap Türleri Roman/Öykü
Sevdiği Müzik Türleri Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Türkçe Pop
Konuştuğu Diller Türkçe
Kuran-ı Kerim Okumayı bilmiyorum ama öğrenmek istiyorum
Namaz Kılmaya çalışıyorum
Oruç Tutuyorum
Hac Hacca gitmedim
Mezhebi Hanefi
Cemaat Hiç bir cemaate bağlı değilim

Bayan Arkadaş Bul, Bayan Arkadaş, Bayan Arkadaş ara, Bayan Arkadaş bulma, Bayan Arkadaş Bulmak

Aradığı Kişinin Yaş Aralığı
37-40
Medeni Hali Hiç Evlenmemiş, Boşanmış, Eşini Kaybetmiş
Vücut Tipi Normal
Göz Rengi Kahve, Siyah, Ela, Farketmez
Saç Rengi Siyah, Kahve
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Lise, Önlisans, Lisans, Lisans Üstü, Farketmez
Geliri Farketmez, Belirtmek İstemiyorum
Çocuğu Farketmez
Sigara Farketmez
Alkol Kesinlikle Almasın
Evleneceği Kişide Aradığı Bilhassar Saygı, Sevgi, Sadakat, Güven, Hoşgörü, Eğitim, İyi Vakit Geçirme
Evleneceği Kişinin Memleketinde Yaşamayı Tercih Ediyor mu? Evet
Namaz Kılsın, Cuma namazlarını kılsın
Mezhebi HanefiBayan Arkadaş Bul, Bayan Arkadaş, Bayan Arkadaş ara, Bayan Arkadaş bulma, Bayan Arkadaş Bulmak

yıllar geçse de modası geçmeyecek duygulardan biri arkadaş, partner yapmaktadır. Bazı zaman yerini kimseler dolduramaz arkadaşlık sitesi, bayan arkadaş, arkadaş siteleri ile masallardaki mutluluğu ve rüyayı yaşayacaksınız. canlı , bayan arkadaş, bayan partner, sanal partnerler size artık çok yakın ve hayalleriniz bu siteler aracılığıyla hayal olarak kalmayacak.

Sizi mutlu kılan, hayattan zevk almanı sağlayan şey arkadaştır. Arkadaşlık olmadığı takdirde gözüne güzel gelen her şeyin anlamını yitirecektir. . Çünkü hayatta ki her şey paylaşımı yaptıkça güzeldir. Bunca zaman arkadaşlarla yaşananlar, paylaşılanlar ve biriken anılar zaman geçtikçe daha kıymetlenir. Yıllar geçtikçe insanlar yaşamındaki bayan arkadaş ve bayan partnerin de önemini daha iyi anlar.

Bugün ayrılsan, aynı mutluluğu başkasında bulman çok zaman alacaktır. Sana bütün bunları sağlayan bu ilişkiyi her şeyden daha önemli olarak görmelisin. Önceliğin bu olmalı. Ama zaman geçtikçe ilk kezrimiz yer değiştirebilir. İlişkinizi yürütemeyebilirsin. Arkadaş siteleri ile ilişkinize yeni ve farklı heyecanlar katabilirsiniz.

Sevgilin senin için hâlâ en kıymetli insandır. Değer verdiklerinizin önem sırası değişmeyebilir. Lakin sanal partner aracılığıyla ilişkinize renk katıp canlı arkadaş etmeniz olabilecek. İnsanlar sosyal varlıklar olduğu için mutlaka yaşamında rahatça iletişim kurabileceği bayan arkadaşlar olacaktır.

Her şeyden önemlisi kendimize verdiğimiz değer aslında çevremize verdiğimiz değeri gösterir. İnsanlar kendilerine önem vermezse, etrafındaki bireylere de önem veremez hale gelir. Rahatça ve doya doya arkadaş edebileceğiniz, sitesinde aradığınız aşkı ve mutluluğu bulabileceksiniz.

Birlikte güzel zaman geçirmek ilişkileri besler. Mutlu eder. Karşınızda ki insanın dikkatini üzerinize çekmeye çalışın. Onun hoşuna gidecek şeyler yapmaya çalışın ve partnerinizin aklını başından alın. Biri için kaybetme korkusu duymuyorsan öyleyse o senin için değersizdir. Değersiz biriyle de ilişki yürütülmez. Yani kaybetme korkusu her zaman içinde olmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu