Evlilik Sitesi

Bayan Arkadaş Arama Sayfası | Sevgili OL .! Bay ve Bayan Arkadaşlık Sitesi ve Görüntülü Mobil Sohbet

[ad_1]

Olgun Dul Bayanım Ciddi İlişki Arıyorum

Merhaba. Ben pelin 32 yaşında dul kadınım. Dört yaşında bir tane de kızım var. Kızım benimle birlikte yaşıyor. Ben işlerini evden yürüten bir insanım. Bu nedenle kızımla iyi bir şekilde ilgilenebiliyorum. Sadece haftada üç gün kendime vakit ayıra bilmem için eve bakıcı geliyor. Maddi durumum oldukça iyi diyebilirim. Benim tek ihtiyacım olan gerçekten beni sevecek, bana değer verecek bir arkadaş, hayat arkadaşı. Kesinlikle gelip geçici, günübirlik insanlarla ilişki düşünmüyorum. Ben her zaman ciddi bir insandım ve öyle de kalmaya devam edeceğim.

Beni gerçekten anlayacak ve sevecek, benimle birlikte hayatı paylaşacak bir erkek arkadaş arıyorum. Çok bir şey istemiyorum aslında. Sadece bana yalan söylemeyecek, beni aldatmayacak bir erkek arıyorum. İlişkinin sonunu evlilikle, mutlu bir yuva ile tamamlamak istiyorum. Karşındaki erkeğin de çocuğu olabilir. Bu benim için sorun değil. Ben ona da annelik yaparım. Sonuçta benimde bir kızım var. Ben hem kendime hayat arkadaşı hem de kızıma düzgün bir baba arıyorum. Geçmişteki evliliğime gelecek olursak aldatıldım için ayrılık kararı aldım.

Hem de sadece bir kere değil… Sürekli olarak iş gezisine çıkıyorum diyerek her ay başka bir kadınla tatile çıktı, iş toplantısındayım diye gecenin bir yarılarına kadar beni bekletti ancak o başkalarının koynundan geliyordu. Bu tarz olaylar yaşadım. Bu nedenle de kandırılmayı kaldıramadım için ayrıldım. Ben kesinlikle insanların özgür olduklarına inanıyorum. İnsanlar sevgili olur, ayrılır, evlenir, boşanır bu durum gerçekten çok normal. Ama bir insanı kandırmak gerçekten çok ağır bir şey.

Yani demek istediğim karşınızdaki insandan memnun değilseniz bunu ona söylemeli ya da gönlünüz başkasına kaydıysa, başkasından hoşlanıyorsanız da bunu karşınızdaki insana söyleyip medeni bir şekilde yolları ayırmak varken neden bir insan karşısındaki kişiye yalan söylemeyi tercih eder aklım bir türlü almıyor. Ben çok medeni, çok anlayışlı bir insanım. Ama maalesef ki şimdiye kadar pek fazla kıymetin bilinmedi.

Olgun Dürüst Birini Arıyorum

Umarım gerçekten beni anlayan birini burada bulabilirim… Burasıda zaten benim son umudum diyebilirim. Eğer burada da aradığını bulamazsam zaten daha fazla aramaya devam etmeyeceğim.

Kız Arkadaş Bulma Siteleri

Bayan arkadaş arıyorum, türbanlı, tesettürlü dul sevgili arıyorum, bayanlarla mesajlaşma ve sohbet odaları arıyorum, ücretsiz zengin kadınlarla tanışma sitesi gibi bir çok kategorimiz bulunuyor arkadaşlar. Sizlerde bu kategorilerimiz içerisinde kendinize uygun görüyorsanız istediğiniz gibi arama yapabilirsiniz. Umarım gerçekten hayatınızın aşkını bu sitede bulabilirsiniz. Ayrıca hiçbir şey için geç kaldığınızı kesinlikle düşünmeyin. Çünkü sitemizde her yaş grubundan birbirinden farklı kriterlere ve hayata sahip kadın ve erkek bulunuyor. Bu da demek oluyor ki bu sitede şansınız her zaman yüksek olacaktır. İstediğiniz yaş grubundan, istediğiniz kriter ne olursa olsun her zaman aradığınızı bilirsiniz.

Eğer ki kendinizi ilişki yaşamaya hazır hissediyorsanız o zaman yapacağınız şey oldukça basit. Sadece kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz bayan arkadaşlarımıza tamamen ücretsiz olarak, hiçbir üyelik gerçekleştirmeden, hiçbir şekilde para ödemeden mesaj atmak olacaktır. Emin olun ki sizler gibi yalnızlık çeken, sıkıntı yaşayan oldukça fazla sayıda kadın ve erkek bulunuyor. Elbetteki bunlardan birisi sizin için uygun olacaktır. Bu yüzden hiçbir şekilde umutsuzluğa ya da Ümitsizliğe kapılmayın.

Olgun Dullar Sayfası

Günümüzde artık boşanma olayları gerçekten oldukça fazla sayıda olmaya başladı arkadaşlar. Bu nedenle de insanlar kendileri gibi evlenmiş boşanmış dul insan arayışına yönleniyorlar. Eğer sizde daha önce başından evlilik geçmiş bir kadının sizi daha iyi anlayacağını düşünüyorsanız, sizinle daha iyi bir şekilde ilişki kuracağını düşünüyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz. Sitemizin ana sayfasına giderek bir çok farklı dul bayan arkadaş kategorisine bakabilirsiniz. Emin olun ki daha önce evlenmiş boşanmış kadınlar erkekler konusunda oldukça tecrübe sahibiler. Bu nedenle sizin isteklerinize, sizin taleplerinizi bir kadın olarak Çok daha iyi anlarlar.

Zaten erkeklerin hepsinin de evlenmiş boşanmış bayan aramasının sebebi bu diyebiliriz. İnsanlar kendilerini daha iyi anlayacak olan kişilere yöneliyorlar. Sonuçta herkes güzel mutlu ve huzurlu bir ilişki arayış içerisinde oluyor. Karşılıklı olarak birbirinizi anlamadığınız sürece, birbirinizi idare edemediği sürece bir ilişkinin yürüme olasılığı oldukça zordur arkadaşlar. Bu nedenle gönül ilişkileri konusunda adımlarımızı çok dikkatli bir şekilde atmanızda fayda var. Umarım sizlerde mutlu ve huzurlu bir ilişkiye en kısa zaman içerisinde bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu