Evlilik Sitesi

Balayı Yerleri

Balayı Yerleri, Evlilik ve arkadaş bulma sitemizde Balayı Yerleri gibi kıymetli konuyu ele aldık.. Yazımızın detay bölümünde Balayı Yerleri ile alakalı tüm ince ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Balayı Yerleri

Türkiye’de balayı yapılabilecek en güzel yerler

Düğün süreci tüm hazırlığı ile çiftleri yormakta ve stres yaratmakta iyi bir dinleme fırsatı ve tabi bir ömür birlikte yaşanacak yaşamın romantik bir başlangıçla olmasını isteyenler balayı için planlar yapmakta. Bu paylaşımımızda mutlaka değerlendirmeniz gereken balayı yapabileceğiniz çok özel hatta keşfedilmeyen yerleri sizin için yazdık.

Türkiye’de Balayı Yapılabilecek Yerler

-Adatepe; Balıkesir – Edremit beldesinde bulunan Adatepe, doğayı sevenler, sabah kuş cıvıltıları ile uyanmak isteyenler için harika bir yer. Organik yiyecekler, dağ yürüyüsü ve tabi bol oksijen burayı daha kapsamlı bir şekilde olarak araştırmalı ve balayı rotanız için değerlendirmelisiniz.

-Çukurbağ Yarımadası; Kaş merkeze yakın mesafede olan Çukurbağ Yarımadası deniz ve manzaraya karşı uyanmak isteyenler çiftler için uygun bir yer olmakta. Eğer tercihiniz bu yarımada ise buraya gelmişken Saklı Cennette dalış yapmayı, paraşütle uçmayı mutlaka yaşamalısınız.

-Gümbet; Bodrum’da bulunan Gümbet gündüz su sporları akşam ise gece yaşamını sevenler için tercih edilmektedir. Avrupa kültürünün hakim olduğu bu yer yabancı turistleri ağırlamakta ve balayı için lüks tatil otellerine sahip.

-Kapadokya; Kapadokya balayı için eşsiz güzellikteki doğal manzarası ve kayadan oyma lüks butik otelleri ile tercihler içinde sıralanabilir.

-Kalem Adası; Keşfedilmeyen yerlerden olan Kalem Adası, ana karadan uzak bir köşe ve bundan dolayı gözden uzak, sakin, sessiz, romantik ve lüks bir balayı tatili istiyorsanız tam size göre.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu