Erkek Arkadaş Bul

bakımlı ciddi bayanlar

bakımlı ciddi bayanlar, evlilik sitemizde bakımlı ciddi bayanlar başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… bakımlı ciddi bayanlar başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

bakımlı ciddi bayanlar

0

Slm ferhat yurdumun olgun bakımlı güzel bayanları istanbuldan ferhat benim sevgimi alabilcek benim sevgimle mutlu olacak hoş ve tatlı duygusal sevecen neşeli saygi-sevgi-cercevesinde-durust-bayanlarbayanları bende hoş ve tatlı sempatik güler yüzlü yakışıklı minyon tipli tatlı erkegim yaş 36 kendi evimde yalnız yaşamak dayın saygılar 05326124

bakımlı ciddi bayanlar
bakımlı ciddi bayanlar

 

 

 

 

SANAL DOSTLUK NEDİR SANALDA AŞK OLURMU İNTERNET ÜZERİNDEN TANIŞMA

Hayatımızın aşağı yukarı her, alanına giren teknoloji,bizlere sunduğu çeşitli imkanlardan biride internet üzerinden,

 

Sanal Dostluk Nedir Sanalda Aşk Olur mu

Sanal Dostluk Nedir Sanalda Aşk Olur mu

 

dostlarımıza ailemize ulaşmak. Elbette birde tanımadıklarımız var. Sanalda sohbet Esnası’nda, tanıdıklarımız kurduğumuz, dostluklar. Sizlerle sanalda dostluk ,arkadaşlık ,aşk üzerine sohbet edelim kimdir bilmeden tanımak arada bir öyle bir sohbete dalar gidersiniz,ki karşınızdaki adeta senelerdir sizi tanıyor. Bazı zaman de fark etmeden onunla reel de konuşamadığınız dostlarınıza anlatamadığınız birden fazla şeyi paylaşırken bulursunuz. Peki bunun sebebi sizce bilgisayarı kapatınca nasılsa beni tanımıyor olabilir mi. Belki de pek çoğu için böyle ama birden fazla insanda sanalda gerçek kendilerini yansıttıkları için reel de olduğu gibi gerçek dostluklarda kurmak olabilecek sanırım buda her nerede olursa olsun birinin kendi kişilik yapısının oturmuş olduğunu ve sanalda olsa gerçek kendini gösterdiğini gösterir.işte bu yapıdaki insanlar her yerde gerçek, dostluklar ,kurabildikleri gibi sanalda da bunu rahatlıkla kazanırlar. Bazı zaman sanaldaki dostlarımız en yakınımızdakinden daha yakın olurlar. Kimi zaman şaşkınlık yaratır bu durum. Aslını söylemek gerekirse şaşacak bir yoktur,nedenimi öylesine sıcak kanlı bir toplumuz ki nere olursak olalım dost kazanabilinmekte.Tanımadığın birine hatta yüz yüze gelmediğiniz birine arada bir hayranlık duyarsınız.Yada kendinize hayran bırakırsınız tanımadığın birinden yalnızca onun anlattıkları ile yetinmen kabullendiğin arkadaşlık türüdür muhabbet düzeyli olduğu sürece muhabbetten hoşlandığın eşine az rastlayabilirdiniz arkadaşlık türüdür sanal dostluk.peki sanal aşk bunun neresinde tabi ki aşklarda var.

 

akışında bireylerin birbirinden etkilenmesi tanımadan görmeden yalnızca sohbetinden ondan etkilenmek bir slm,la başlayan dostluk arada bir aşk’a kadar gidebiliyor. Kimi kalıcı oluyor kimide hüsranla sonuçlanıyor.Şu da bir gerçek ki sanal alemde tanışıp evlenenlerde var.Chicago Üniversitesi psikologları ,25 ve 2012 senelerinda evlenmiş 20 bin insana mutlulukları ile alakalı sorular sordular.Hala evli olanların içinde sanal ortamda tanışıp evli olanlar daha mutlu hatta bu evliliklerde yüzde 25 daha az ayrılıklar olduğunu açıklamışlardır. gerçek hayatta bile zor bulduğumuz aşkı sanalda bulabilir miyiz gerçekten ? bunun sırrı sanırım niklerin arkasında saklanmış isimlerin dürüstlüğünde, gizli eğer sende ona gerçek seni hissettirebilirsen bu neden imkansız olsun,ki yüzünü görmediğin kendisine hayranlık duyurabilecek biri varsa karşınızda sırf onunla bir şeyler paylaşmak için saatlerini harcıyorsan bilgisayarın başında yada bilgisayarını kapattığında hala onu düşünüyorsan ona şarkılar armağan edip ondan gelen armağan ettiği şarkıları keyifle dinlerken sohbetin akışına kaptırabiliyorsan kendini sanalda olsa çayları birlikte içip zamanın nasıl geçtirdiğini anlamıyorsan. Neden olmasın değil mi tabiî ki bunları yaparken duygularından çok emin olmalısın sen ciddiyetle bakmazsan konuya arada bir istemeden karşındakini çok indirtebilirsiniz sana öylesine bağlanır, güzel bir söz dile getirdiğinde nasıl mutlu oluyorsa onu ciddiye almadığını fark ettiğinde tamiri çok zor olur yazarak iletişim kurmak iletişimin en zorudur bana göre sözcükleri öylesine dikkatle seçmek zorundasınız, bağ-zen söylemek istediğiniz bir şeyi söylerken farklı ifade edebilir buda tamiri zor sonuçlar verir.kimi ciddiyetle bakmaz sanal aşka görmediğin dokunmadığın birine nasıl aşık olunur der ama inanınki olur dokunmadan gözlerine bakmadan ifade edebilmek çok özel bir duygu bence aşkta,da dostlukta,da bunu yazarak başarabilmek birinin kendini var olduğu gibi yansıtması nikin arkasında başka kimlik sergilemeden kendi olduğu sürece olabilecekdür. Tatbikide bunları söylerken karşınızdaki kişiyi çok iyi tanıyabilmeniz çok önemli ve bunların birden fazlata emsallari mevcuttur.karşınızda,ki kişiyi anlamak için kendinize zaman vermelisiniz çok aceleci olmadan onu tanımaya çalışmak en mantıklısıdır.Süratle başlayan dostluklar arada bir istemden,de olsa her türlü tehlikeyi bununla birlikte getirebilir. Oysa karşınızda,ki kişiyi değerlendirmek o kadar basittir,ki anlattıkları ve size yaklaşımı düzeyli ise onu tanımak için zaman vermek mantıklı olanıdır.HER NEREDE OLURSANIZ OLUN SADECE KENDİNİZ OLUN bunu yaptığınızda ne siz nede karşınızda,ki üzülecektir.Her nerede olursanız olun umarım gerçek dostlar gerçek sevenleriniz olsun sizi gerçekten ,HAK EDENİ BULMANIZ ÜMİDİYLE esen kalın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu