Evlilik Sitesi

Asuman Manisa Yurtdışı Evlenecek Bay Arıyor

[ad_1]

Sohbet sitesi evlilik için uygun bir yer bana göre. Yeni birisi ile tanışmak ve onunla evlilik yolunda ilerlemek istiyorum. Bunun için ciddi düşünen, saygılı ve mantığı ile hareket eden beyleri bekliyorum. Maddiyat önceliğim değildir. Manisa’da yaşıyorum. Evlendikten sonra eşimle yurtdışında yaşamayı düşünüyorum. Hayat arkadaşımı bulup, onunla güzel bir birliktelik yaşamak istiyorum.

Ciddiyet Benim İçin Önemli

Aslen Manisalıyım. Yaşım 32 ve hiç evlenmedim. Düşüncelerim ile uyuşan bir beyle tanışamadığım için evliliği ikinci plana attım. Ancak yaşım ilerledikçe evliliği düşünmeye başladım. Bu sebeple de yurtdışında yaşayan bir beyle tanışıp, eğer düşüncelerimiz uyarsa evlenmek istiyorum.

Kişisel bakımını eksik etmeyen, bakımlı, hoş bir kadınım. Çevremde çok fazla kişi, benimle evlenmek istedi. Ancak düşüncelerimiz uyuşmadığı için reddettim. Dışarıdan bakıldığında ilgi çekerim. Gereksiz samimiyeti sevmem. Bu sebeple de sohbet sitesi evlilik için tercih ettiğim bir platform. Burada aradığım beyi bulabileceğimi düşünüyorum. Aşk ile ilgili düşüncelerim ise, genel olarak farklı geliyor insanlara.

Ben ilk görüşte aşka inananlardan değilim. Bana göre aşk, kişiyi tanıdıkça oluşan bir duygu. Tanımadığım kişiye aşık olamam. Sevgi ve saygı olmazsa olmaz olgularım. Kişisel alana saygı duyulması ve sağlıklı bir iletişim içerisinde olunması gerektiğine inanıyorum. Bu sebeple de mantıklı kararlar almak benim için çok önemli.

Ciddi Bir Bey İle Tanışmak İstiyorum

Bu sohbet sitesi evlilik için oldukça uygun bir yer. Kaliteli insanlar bulunuyor. Bu sebeple de tercihim buradan yana oldu. Laubali konuşmaları daha önce de söylediğim gibi, asla sevmiyorum. Bundan dolayı lütfen ciddi düşünen beyler benimle iletişime geçsin. Seviyeli ahlaklı bir konuşma ile birbirimizi tanıdıktan sonra eğer ki fikirlerimiz ve hayattan beklentilerimiz uyuşursa, yüz yüze görüşerek evliliğe adım atabiliriz.

Belli bir yaş kriterim yok. Ancak çok yaş farkı da olsun istemem. Dış görünüş de benim için ikinci planda. Önceliğim fikirlerimizin uyuşması. Ciddi görünüşümün altında cıvıl cıvıl bir kişilik yatıyor. Bu resmiyetim beyleri korkutmasın. Birbirimizi konuşarak tanıyabileceğimiz, hoşsohbet, esprili beyleri bekliyorum. Evlilik ciddi bir adım olduğu için, olgun fikirli beyler mesaj atarsa sevinirim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu