Sohbet

Arkadaşlarla Sohbet, Arkadaşlarla Sohbet Canlı Chat

Arkadaşlarla Sohbet, evlilik sitemizde Arkadaşlarla Sohbet yepyeni arkadaşlarla tanışın.. Arkadaşlarla Sohbet Chat yapabilir ve Arkadaşlarla Sohbet Canlı Sohbet, Arkadaşlarla Sohbet telefonda sohbet, Arkadaşlarla Sohbet görüntülü sohbet, Arkadaşlarla Sohbet telegram sohbeti başlatabilirsiniz.

Arkadaşlarla Sohbet Kanalları

Arkadaşlarla Sohbet

Uzun süredir buluşup sohbet edemediğim dostlarımla elit ve hoş bir mekana davet etmek istedim , arkadaşlarla o eski günlerimizi hatırlatma manasında bir sohbet ortamı kurup hoşça vakit geçirmek ve günümüz hepimiz yönünden stres atmak için olsun diye cabaliyordum , böyle bir sohbet organizasyonu yapmak sanırım ki yalnızca benim aklıma gelmişti şimdi siz kıymetli sohbet severler ise neden siz diye soracaklar ? Sebebi ise cok basit , ben günümüz mobil cihazlarından ve internetin den uzak kalmış yegane kisilerdenim ve bu nedenten ötürü mobil den internete girip orda bulunan sosyal ağlarda yanı ; facebook yahut twitter gibi yerlerde kendimi bağımlı hale getirmedim ve iste bundan dolayı eski sohbet ortamları nın kalmadığını bildiğim için , dostlarıma böyle nacizane bir sohbet etme daveti istediğinde bulundum.

Şimdi siz sohbet okurları şunu düşüncenizden geçiriyorsunuz ! Orda bile mobil cihazlarıyla internete bağlantı kurup mobil sohbet yapabilirler diye düşünüyorsunuz. Bende bunu düşündüğüm için bütün arkadaşlara sohbet başlamadan önce telefonlarınızı kapatın ve yalnızca eski sohbet ortamları gibi birkac saatlık muhabbet edelim diye herkezi uyardim , en sonunda herkes bu olaya uyarak başladık sohbet etmeye ce inanın bana ki bütün dostlarım bu yapılan arkadaşlarla sohbet etkinliği her hafta yapmak için geri sayıma başladılar. Herkese internetsiz sohbet keyifleri dilerim ve bu gibi organizasyon ları sizlerde yapamınız ozaman sohbet ve muhabbet daha keyifli ve akıcı oluyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu