Evlilik Sitesi

Arkadaş Edinmek İstiyorum

Arkadaş Edinmek İstiyorum

Sevgi her zaman sabırla aranır bunu öğrendim. Aşka aşık, yıllarca aşk üzerine şiir yazan ve aşkı gözünde fazla büyüten bir insandım. Genç kızlığımdan bu yana aşka yüklediğim o derin anlamın bir insanda karşıma çıkması için bekledim ve bu arada hayatta çok fazla ayrıntıyı kaçırdım. Her biri yarım umudumu bir gün bulurum inancındaydım ama bu güne kadar bulamadım. o muhteşem adamın burada ya da bir yerde olduğunu sanıyorum.

arkadaş edinmek istiyorum şanlıurfa

Şehir:Şanlıurfa
Medeni Durum:Bekar
Etnik Köken:Kürt
Burç:Boğa
Yaş:26
Boy:167
Kilo:56
Aranan Yaş:Fark Etmez
Fizik:Esmer
Beden:İnce Yapılı
Sigara Kullanımı:Bazen
Alkol Kullanımı:Hayır
Eğitim Durumu:Lise

Gerçekten ciddi bir şeyler isteyen tek bir erkek arıyorum. Şimdi kendimi daha iyi anlıyor ve duygularımın anlamını geçte olsa daha iyi oturtabiliyorum yerlerine. Hayatımın bundan sonraki dönemini sevgisi ve saygısıyla anlamlı kılacak birini arıyorum. nazik kıskanç olamayan aşkla asla övünmeyen, kibirli olmayacaksın. Asla “kaba ya da bencil” olamayacaksın. Seveceksin, başkalarının günahına girmeyeceksin. ama gerçeği sevgiyle her zaman mazur görmeye, güvenmeye, umut vermeye ve her ne olursa olsun dayanmaya hazır olacaksın.

Sizde Sitemize Üye Olun Arkadaş Bulun

Türkiye’nin ilk Ücretsiz arkadaş ve Arkadaşlık bulma sitesi. Genç, olgun, yaşlı, zengin, fakir, kadın, dul, kız, engelli, Türk, Kürt, Alevi, bayan erkek yani her kesimden arkadaşlık arayanlar burada. Hemen ücretsiz sizde profilinizi yayınlayabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana, Samsun, Konya, Gaziantep, Denizli, Mersin,Kayseri, Diyarbakır, Eskişehir, Şanlıurfa arkadaşlık sitesi ve bir çok şehre göre arama yaparak, arkadaş arayabilir hatta aşk yaşayarak sevgili olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu