Evlilik Sitesi

Arkadaş Arıyorum

Seda benim ismim. Buradan herkese kocaman selamlar. Aslında arkadaş arıyorum bayan üyesiz diyenler için buradayım. İlanımı açıyorum şimdi umarım iyi insanlar gelir mesajını atar. Bunun dışında nasıl desem, ciddi erkek arkadaş arıyorum ben ya. Bıktım valla öyle takılmak isteyenlerden. Yaşım 31. Artık evlilik çağına geldik yahu öyle gezelim, tozalım falan bizden geçti. Bununla beraber her defasında benimle arkadaş olmak isteyenler kendini 10 günde belli ediyor. Evlenmek isteyen de teklifini ediyor ama ben hazır değilim ki.

Arkadaş Arıyorum Bayan Üyesiz İlanları

Arkadaş arıyorum bayan üyesiz diyenlerden birkaç ricam var. Kendinizi tanıtmanız şart. Az da olsa ön bilgiye ihtiyacım var yani. Bunun dışında yaşınız 37’i geçmemeli. Olur da ciddi düşünürsek yaşa bakarım ben yani. Ondan sonra bir de şey var, bayanlara bakış açınız. Kibar mısınız, romantik misiniz yoksa maço musunuz, bunları da yazmanızı istiyorum.

Üye olmadan bir arkadaşlık sitesi bulmak çok zordu ama iyi ki burası denk geldi. Şimdi görelim kimler neler yazacak. Yaşımdan kaynaklı gözünüzde biraz canlanayım isterim. Sarı saçlıyım, boyum uzun ve elbette bakımlıyım. Yani beni beğeneceğinizi umuyorum. Kendime bakarım yani. Bakımsız kadın yoktur ki zaten. Neyse burası pek önemli değil. Bunun dışında birkaç şey daha var.

Ciddi Arkadaşlık İlanları

Alınganım ben söylemeden edemeyeceğim. Gerçekten şakasına bile bir şey söylense hemen alınıyorum arkadaşlar. Ciddi arkadaşlık ilanları arayışında olanlar bunları dikkate alsın lütfen. Bu benim suçum mu bilemiyorum da kötü bir huy olduğuna eminim. Alttan alın yani olur mu? Telefonumu da vereceğim merak etmeyin sözüm olsun. Başka ne denir ki işte arkadaş arıyorum diye buradayım. Güzel bayan olmanın verdiği cesaretle herkese şans vermiş olacağım. Son olarak da ilk muhabbette evlilik konusuna girmeyelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu