Bayan Arkadaş Bul

Ardahan Dul Bayan

Ardahan Dul Bayan Melike ben. 39 yaşındayım. Evet dulum ve şu an mutluyum lakin yalnızım. Bu sorunu halletmek için geldim. Yani anlayın işte be kendime arkadaş arıyorum, sevgili arıyorum. Sosyal ortamda beni çok severler, teklif eden de çok ama kanka gibiyiz bu nedenle kabul edemiyorum. Pek yok Ardahan Dul Bayan buralarda. Benimle beraber sanırım 3-4 bayanız dul kalanlar. Olsun biz böyle de mutluyuz. Sadece bir ortama gidince insan yanında sevgilisi olsun istiyor. Sinema olur, kafe olur, yağmur altında yürümek olur ne bileyim işte. Ardahan Dul Bayan olmak beni eskisi kadar heyecanlandırmasa da gelecek olan kişiye göre bu durum sanırım değişecek.

Ardahan Arkadaş Arayan Dul Bayan

Ardahan Dul Bayan Neden buradasın diye sormayın kısaca anlattım işte. Peki kimi bulacağım daha doğrusu bulabilecek miyim onu merak ediyorum sadece. İnsanlar doğar, büyür, yaşar ve ölür değil mi? Ama yalnız kalmak bunlardan daha değişik bir duygu. Kız arkadaşlar ne kadar yanımda olsalar da ben burada tek yaşıyorsam yok işte olmuyor demek. Neyse ya çok duygusal olmak bana yakışmıyor. Kumral biriyim, boyum uzun en sevdiğim özelliğim bu zaten. Onu da geçtim ay ben çok güzelim be. Kaç tane güzellik merkezinden aradılar gelin başlayın diye makyajınızı çok beğeniyoruz falan daha karar vermedim. Önce şu yalnızlığı halledelim.

Durum böyle işte beyler. Mesajlarınızı bekliyorum doğru yerde doğru zamanda umarım güzel bir arkadaşlık kuracağız. İnsanlar bazen garipleşiyor. Bazen seviyor bazen unutuyor ne bileyim çok da değer vermemek gerek sanırım. Ama ben hep değer veriyorum, bir adım gelene elli adım gidiyorum ne yapayım huyum güzel aynı benim gibi. Neyse bakalım gelsin mesajlar, başlasın arkadaşlıklar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu