Bayan Arkadaş Bul

Antalyalı Bekar Bayanlar 2023

Antalyalı bekar bayanlar, evlilik sitemizde Antalyalı bekar bayanlar başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Antalyalı bekar bayanlar başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Antalyalı bekar bayanlar

İsim : Deren
YAŞ : 34
Şehir : Antalya
Cinsiyeti : Bayan
Medeni Hali : Bekar
Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
Amacı : Arkadaşlık
Aradığı : Bay

Herkese Merhabalar ben 34 yaşında bekar önceden bir evlilik yaptım fakat anlaşamadık ve boşandık. Yanlış verdiğim karar olduğunu düşündüm ve anlaşarak boşandık. Antalya’da yalnız yaşıyorum.Kendime erkek arkadaş arıyorum seri ilanlar sitesi baktım fakat bulamadım ve kendime göre arkadaşlık sitesi aramaya çalıştım ve bu arkadaşlık sitesini buldum.

Ve buraya kendi ilanımı açmak paylaşmak istedim. Ve bu nedenten ötürü erkek arkadaş arıyorum seri ilanlar sitesi kendime göre bu arkadaşlık sitesini buldum. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Çalışıyorum kendi ayakları üzerinde duran ve kendi çapında yaşayan dürüst, saygılı, içten, sıcak kanlı ve bakımlı bir bayanım. Buraya ilan açma sebebim yahut şöyle açıklayayım yaşamıma sokacak yaşamıma girecek benimle bir ömür olacak önceden den evliliğin kıymetini bilen anlayan bir aile kurmak isteyen bir aile özlemi çeken bir bey erkek arkadaş arıyorum. İşte bundan dolayı bu ilanı açmak istedim. Hayatı ciddiye alan ciddi bakan yaşamını bir düzene sokmak isteyen bir bayanım. Lakin bu durum her zaman böyle kolay olmuyor işte bundan dolayı bu olayı burada paylaşmak ve kendimi açıklamak istedim. Artık bende beni seven sıcak bir aile kurmak evimde ailem ile birlikte mutlu olmak huzurlu olmak istiyorum.Gerçekten aile ortamını özleyen bir aile kurmayı amacında olan bir bey arıyorum. Ve bu durumda umarım burada bir arkadaşlı kurabileceğim ve gerçekten niyetimi anlayan bir erkek arkadaş arıyorum. Umarım bulurum diye ümit ediyorum. Açıkçası pek boş vaktim olmuyor. Boş zamanlarımde de evimde vakit geçirim pek sosyal bir yaşantım yok. Daha çok içine kapanık bir bayanım. Arada bir ailemin yanına gitmeye tatil izin günlerimin fazla olduğu zaman ailemin yanına gitmeye çalışırım.

Aradığım beyde özelikler şunu belirtmek isterim ki maddi amaçlar için burada değilim ve bir maddi beklentim de yok. Dürüst, nazik kibar, anlayışlı dinlemesini bilen ailesine düşkün ailesiyle vakit geçirmesini seven ailesi ile olmayı seven bir bey arıyorum. Yaşı 34-40 arası olabilir. Antalya ve etrafından olursa iyi olur. Eğer ilgilenen bir yuva kurmayı amacında olan ve aile kurmak isteyen bir bey varsa erkek arkadaş arıyorum seri ilanlar sitesi ilanıma yanıt vermesini bekleyeceğim. Sormak istediğiniz yada unuttuğum bir şey varsa kusura bakmayın şimdiden. Elimden geldiğince her mesaja yanıt vereceğim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu