Bayan Arkadaş Bul

Antalya Bayan Arkadaş

Antalya Bayan Arkadaş Keriman ben. 29 yaşındayım. Antalya bayan arkadaş arıyorum diyen herkese bana mutlaka mesaj atsın hemen dönüş yaparım. Onun dışında Antalya bayan arıyorum diyenler de buradadır sanıyorum. Bazen görüyorum bayan arkadaşlar yaşını paylaşmış ne güzel benim gibi. Erkek arayan yaşlı bayanlar Antalya ilan siteleri de rağbet görmeye başladı. Ya diyorum ki insanlar demek ki ne kadar yalnız kalmış, aşka muhtaç yaşıyor. İstediğimiz sevgi sadece. Aradığımızı bulamadıktan sonra önemi yok ki arkadaşlığın. Çevrem erkek arkadaş dolu, bayan arkadaşım da çok. Hangisi istediğim dostluğu vermiş ki bana? Verselerdi buradan ilan açmazdım ki zaten.

Evet dediğim gibi Antalya arkadaş arıyorum ve bulacağım adım gibi eminim. Gerçi o kadar emin olmamak lazım. Geçen bizim kuzen de Antalya bayan arıyorum diyerek ilan açmış ve bayanlar yazmaya başlamış. Aynı şey burada da olacak lakin kriterlerimi bilerek yazmanızı rica ediyorum. Peki ben nelerden hoşlanırım, şimdi anlatayım.

Antalya Bayan Arkadaş Arıyorum

Antalya Bayan Arkadaş Arkadaşlar birincisi ben samimiyeti severim. İkincisi gerçekten canım sıkıldığında çekilmez olurum. Eğer hissederseniz canımın sıkıldığını hemen yanımda olmalısınız. Bunu çevrem iyi bilir ve sağ olsunlar hep yanımda olmuşlardır. Ondan sonra şey var bir de. Ah şu erkekler çok kıskançlar. Güzel bir bayan olduğum için kısıtlamaya gidiyorlar çoğu zaman. Diyorum ki yapmayın böyle olmaz anlayışlı olun ama yok arkadaş. Oraya gitme, şununla oturma, bu saatte çıkma, eve erken git falan. Ay daraldım bile yazarken.

Kıskanç olmayan, beni her zaman anlayabilecek, gerçekten sevecek beyler buyurun mesaj kutum açık sizlere. Muhabbetim güzeldir emin olabilirsiniz. Bir de insanların neler hissettiğini anlayabiliyorum, okuyorum gözlerinden. Sonuç olarak ilkleri yaşamak da güzeldir. Haydi hoşça kalın, sevgiyle kalın ama mesaj atın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu