Bayan Arkadaş Bul

Ankaradan çiçek

Ankaradan çiçek, evlilik sitemizde Ankaradan çiçek başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Ankaradan çiçek başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Ankaradan çiçek

3.52

İsim : Çiçek
YAŞ : 25
Şehir : Ankara
Cinsiyeti : Bayan
Medeni Hali : Bekar
Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
Amacı : Arkadaşlık
Aradığı : Belirtilmemiş

selamlar önceden bir kez arkadaş arıyorum twitter’da arkadaşlık yaptım. Ama oralarda dolandırıcı sahte insanlar çok ve herkes her şeyi bilemez. Benim aradığım güvenebileceğim, düzeyli bir biçimde sohbet edebileceğim bir arkadaş arıyorum.

ankaradan çiçek 2

Yaşım 25 bekarım evli değilim. Ailemle Ankara’da yaşıyorum. Seyahat etmeyi,gezmeyi, eğlenmeyi severim.Hayvanları doğayı çok severim. Yeni insanlar tanımak onlarla sohbet etmeyi onların hayatlarına ufak dokunuşlar yapmayı onlardan bir şeyler öğrenmeyi severim.Çalışıyorum herhengi bir maddi destek amaçlı burada değilim.Arkadaş arıyorum twitter ne kadar sahte insan olsa da orada kendime uygun sohbet edebileceğim arkadaşlar buldum. Ben insanın yaşamına her yeni giren insanın size birşeyler kattığı düşüncesindeyim.Onların yaşamlarından yaşamları boyuncan tecrübe ediyorsunuz. Her yaştan kişiyle arkadaşlık yapabilirim.
Arkadaş arıyorum twitter dan da olursa benim için farketmez buradan sonra twitter’da konuşabiliriz. Amaç dostluk hoş sohbet etmeyi düzeyli bir biçimde arkadaşlık kurmasını bilen bay bayan arkadaşlar arıyorum. Mesajlarınızı beklerim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu