Bayan Arkadaş Bul

Ankara Ciddi Evlilik

Ankara Ciddi Evlilik, evlilik sitemizde Ankara Ciddi Evlilik başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Ankara Ciddi Evlilik başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Ankara Ciddi Evlilik

Ben Melike 28 yaşındayım. Ankara da yaşıyorum. Ankara ciddi evlilik düşünen bir bayanım. burcum yay yukselenım akrep. kendini ve ne istedigini bilen biriyim saygı sevgi istiyorum.bence ALLAH korkusu olan herinsan yanlış yapmaz diye düşünüyorum hayırlısı ne ise o olsun diyorum herkese saygılar.
Ne arıyorum: saygılı,dürüst,kendini bilen bi insan dogru insandır diye düşünüyorum.evlilik çok bir hayli önemli müessese ve lütfen ciddi olan insanlar meşgul olsun.bir gülle bahar gelmez baksana etrafına… nice sultanlar varda kara toprak altın da sanamı banamı kalacak dünya.saygılar.

Ankara Ciddi Evlilik, Ankara ciddi evlilik sitesi

Göz rengim: Siyah
Saç rengim: Kumral
Figürüm: Orta
Ağırlığım: 46 – 50 kg ( 99.3 – 1.2 lbs)
Hayat
Medeni durumum: Bekar
Beslenmem: Sağlıklı besleniyorum
Sigara durumum: Hayır, daha ağzıma koymadım
İçki alışkanlığı: Hayır
Ana dilim: Türkçe
Egzersiz durumum: Normal
Kim ile yaşıyorsun?: Anne/babamla yaşıyorum
Çocuk isteğim: Allah nasib ederse
Eğitim durumu: Lise
İşcilik durumum: Ev erkeği/kadını
Mesleğim: Diğer
1. yabancı dilim: Diğer
2. yabancı dilim: Diğer
Diğer dilim: Diğer
Kişiliğim: Doğal

1979’un 29 Kasım sabahı dünyaya gözlerimi açtığım anda müzik için yazılmıştı kaderim belki de.. Kim bilebilirdi Ankara’nın hasret kokan sokaklarından çıkıp gelecektim İstanbul’a, müzik uğruna. Ardımda bıraktıklarım mıydı içimde sızlayan o ilk otobüs yolculuğunda, yoksa yollarına düştüğüm bu koskoca kentin içinde ‘belki de yalnız kalacağım’ düşüncesi mi.Anılarımın bir intikamı mıydı usulca gözlerimden düşen damlalar, yoksa geleceğime dair ektiğim başarı tohumlarını mı suluyordum her damlayla. Ankara Ciddi Evlilik, Ankara ciddi evlilik sitesi, Ankara Her neyse, fazla duygusal oldu galiba. Sonuçta bu bir özgeçmiş, minimumından öyle olması gerekiyordu, ama kalemi elime aldığımda yine tutamadım kendimi. Sıradan, özelliği olmayan birşey olsun istemedim. Nasıl ki şarkılarımda yazdığım sözlerde döktüysem yüreğimi sonuna kadar, özgeçmişim de öyle, özel olmalıydı. Gelelim dünyaya geldiğum günden şimdiye kadar neler yaptığıma: 1985-1996 : İlk-Orta-Lise TED. Ankara Koleji yıllarım 1986-1988 : Ankara Devlet Opera ve Balesi Çok Sesli Çocuk Korosundaki müzik eğitimim 1988-1993 : T.R.T Ankara, T.S.M. Çocuk Korosu: Çok kıymetli radyo sanatçısı hocalarımın yönetiminde altı sene devam eden bu koro eğitimim, benim için müzik hususunda gerçek bir okul niteliğindedir. Değerli hocalarım Sayın Özgen GÜRBÜZ, Sayın Kemal CANER, Sayın Cemile UNCU’ya çok teşekkür ediyorum. 1988-1997 : Şu anda çalmakta olduğum klasik gitar ve tuşlu çalgıların eğitimiyle geçirdiğim yıllarım…(1990’lı senelerin başlarında da tuşlu çalgılara olan eğilimimin artmasıyla, aranjman, düzenleme çalışmalarına başladım.) 1996 : İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Bölümünü kazanarak, İstanbul’a gelişim…(Üniversite tercih formundaki bütün tercihlerimin İstanbul olması ve benim İstanbuldaki bir üniversiteyi kazanmam tabii ki tesadüf değil; Ne de olsa UNKAPANI İstanbuldaydı..) 1998-Akademi İstanbul Gitar Eğitimi, 20-Birinci Albümüm “ÖZELSİN”, 21-İkinci Albümüm “DUMAN GÖZLÜM”, 23-Üçüncü albümüm “CİVCİV”, 23-Y.T.Ü. İktisadi ve Tic. Bilimler Fakültesi öğrencisi iken 23 senesinde tekrar Ö.S.Y.M. sınavına girerek İstanbul Bilgi Üniversitesi Fen-Ed. Fak. Psikoloji bölümüne girişim, 23-BOŞVER REMİX, 24-14 Şubat 24 Sevgililer Gününe Özel “HERŞEYDE BİRAZ SEN VARSIN” Hatıra Cd, 24-Dördüncü albümüm “ASLINDA”, 25-“Kalbim Seninle”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu