Bayan Arkadaş Bul

Amasyadan emel le tanış

Amasyadan emel le tanış, evlilik sitemizde Amasyadan emel le tanış başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Amasyadan emel le tanış başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Amasyadan emel le tanış

0

İsim : Emel
YAŞ : 48
Şehir : Amasya
Cinsiyeti : Bayan
Medeni Hali : Dul
Eğitim Durumu : Belirtilmemiş
Amacı : Arkadaşlık
Aradığı : Bay

İyi günler ben Ukrayna’da yaşıyorum. Esasen Amasya’lıyım. Lakin uzun zaman önce Ukrayna ya taşındım ve uzun süredir buradayım. Yaşım 48 bekar bir beyim. Daha önce Türkiye’de iken kısa süreli bir evlilik yaptım fakat anlaşamadık ve boşandık. Zaten ondan sonra Ukrayna ya taşıdım. Ve burada bulunma amacım Ukraynalı arkadaş arıyorum diye bir arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

amasyadan emel le tanış 2

Açıkçası ilan açmaktan önce de üye olup arkadaş ilave edip olan arkadaşlık sitelerine de baktım. Lakin bana göre uygun gelmedi. Ve bu sebepten dolayı bu arkadaşlık sitesini buldum. Burası bana daha cazip geldi ve ilan açıp gelen yanıtları değerlendirmek beni daha iyi hissettirdi açık söylemek gerekirse ve bu durum da burada kendime uygun bir ilan açmaya çalışacağım ve bunu da istediğim ne istediğimi altını çizerek uygun bulunacağını gördüm.Bu da Ukraynalı arkadaş arıyorum ilanını açmak istedim.Ve umarım kendimi açıklaya bilmiştirim ve biraz da kendimi tanıtmak isterim size de. Dürüst, saygılı, içten, nazik, kibar, kültürlü bir beyim. Çalışıyorum kendime ait bir düzenim kendime ait bir düzenim var. Ukrayna da kendime ait bir evim ve dükkanım var bunun yanı sıra çalışıyorum. Türkiye’den de bir evim var. Yazları geliyorum. Ve biraz da uzun sürede kalıyorum fakat yalnızlığıma çözüm olmuyor. Bir insanın maddi durumu ne olursa olsun ister çok zor olsun ister çok iyi olsun ister orta yollu olsun ne olursa olsun yalnız olduktan sonra bunların hiçbirinin önemi olmuyor. Buda benim için de geçerli. Çünkü bir insanın yanında onu anlayan dinleyen destekleyen eve geldiğinde yanında huzur bulduğu bir eşi olmalı bence.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu