Bayan Arkadaş Bul

Almanyadan Bayanlar

Almanyadan bayanlar, evlilik sitemizde Almanyadan bayanlar başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Almanyadan bayanlar başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Almanyadan bayanlar

Selam dostlar. Hediye benim ismim. Evlenmek talebi olan bayanlar içinde güzel ve kibar arayışı içindeyseniz konuşmaya hemen başlayabiliriz. Kendimden de söz etmek istiyorum bunun bunun yanında. 30 yaşındayım. Üniversite mezunuyum. Çalışıyorum. Sevgilim yok. Ciddi düşündüğüm bir diğeride yok halen. O yüzden görüşeceğim kişi evleneceğim kişi olur bilin istedim.

Evlenmeye karar verme sürecim biraz gülünç aslında. Anlatmak istiyorum dinlerseniz eğer. Arkadaş ortamında oturuyorduk bir gün. 3-5 kişiyiz. Erkek dostlarım da var. Yahu dedi ki sen bu kadar güzelsin gel evlenelim seninle. Dedim ne oluyor o an şok geçirdim gerçekten. Kanka gözüyle baktığım için kendisiyle öyle bir durumum olamaz ama güldüm kendi kendime. Ha dedim ki evlenme yaşım gelmiş. Millet bana göz dikmiş evlenmek için.

Bu olaydan sonra aileme de sordum nasıl bakacaklar evlilik durumuma göre. Onlar da destekledi çok şükür. Ben de ilk kez buradan yazmak istedim. Arkadaşlar gerçekten evlilik kafanızı yoruyorsanız iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca evlenmek isteyen bayanların telefon numaraları da öyle her yerde yok bilin istedim.

Arkadaşlar evlenmek isteyen kadınlar çok seçici olmaz. Yeter ki kendini anlayan biriyle tanışsın. Yani ben öyleyim şahsen. Romantik bir erkek bulduğum gibi hemen evlenirim hiç de beklemem. Duygusalım, insanları severim ve sosyalim. Tabi ki kıskanç bir bayan olduğumu da söyleyeyim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu