Bayan Arkadaş Bul

Almanya Evlilik

Almanya Evlilik, evlilik sitemizde Almanya Evlilik başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Almanya Evlilik başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Almanya Evlilik

0

Almanya Evlilik Arkadaşlık Muhabbet Sitemize Hoş geldiniz. Almanya Arkadaşlık siteleri sınırsız evlilik ve arkadaşlık edebilirsiniz.

Ben Ilgın 46 Yaşındayım. Almanya Berlin de yaşıyorum. Emekliyim Türkiyeye geri dönüp yerleşmeyi düşünüyorum. Esasen Kastamonuluyum. Karşımdaki kişi gönül gözüyle baksın asla ama ruhumu incitmesin. Daha önce başımda 1 Evlilik Geçti.

Almanya bayanlarla tanış

almanya evlilik, almanya evlilik sitesi, almanya bayanlarla tanış
almanya evlilik, almanya evlilik sitesi, almanya bayanlarla tanış

Cinsiyeti Kadın
Medeni Hali Boşanmış
Mesleği Emekli
Ülke Almanya
Şehir Berlin
Genel Bilgiler
Boyu 1.60 cm
Kilosu 58 kg
Vücut Tipi Normal
Göz Rengi Kahve
Saç Rengi Kahve
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Önlisans
Geliri 10-20 TL
Kimle Yaşıyor? Çocuklarımla
Çocuk Durumu Çocuğum var ve benimle yaşıyor
Çocuk İsteği Henüz düşünmedim
Sigara Kullanmıyorum
Alkol Kesinlikle almıyorum
Burç Koç
Nasıl Bir Kişiliğe Sahip? Açık Görüşlü, Ailesine Düşkün, Arkadaş Canlısı, Ciddi, Dindar, Duygusal, Dürüst, Eğlenceli, İçe Dönük, İyimser, Mantıksal, Modern, Romantik, Sabırlı, Sorumluluk Sahibi, Sıkılgan
Konuştuğu Diller Türkçe


Almanya Evlilik
Aradığı Kişinin Yaş Aralığı
36-45
Medeni Hali Boşanmış, Eşini Kaybetmiş
Vücut Tipi Normal, Atletik
Göz Rengi Farketmez
Saç Rengi Farketmez
Fiziksel Engeli Hayır
Eğitim Durumu Önlisans, Lisans, Lisans Üstü
Geliri Belirtmek İstemiyorum
Çocuğu Farketmez
Sigara Kullanmasın
Alkol Kesinlikle Almasın
Evleneceği Kişide Aradığı Bilhassar Saygı, Sevgi, Sadakat, Güven, Hoşgörü, Eğitim, Gelir Uyumu, İyi Vakit Geçirme, Cinsel Uyum, Politik Uyum, Zeka Uyumu

Almanya Evlilik Sitesi

almanya evlilik, almanya evlilik sitesi, almanya bayanlarla tanış
almanya evlilik, almanya evlilik sitesi, almanya bayanlarla tanış

Evlilik Almanya bayan arkadaşlıklar hemen kurmaya başlayın.Almanya arkadaşlık Evlilik sitesi siz kıymetli Almanya ve yurt dışında yadsıyan tüm Evlilik Almanya arkadaşlık kurabilirsin. Türkiye’nin en büyük Almanya ve Evlilik Siteleri hizmeti sunan sadem Sizler için en ideal Almanya Evlilik Sitesidir. IRC: Almanya evlilik siteleri, kullanışlı konuşma ara yüzü ve bir çok evlilik seçeneği ile IRC Almanya Arkadaşlık alemini web de buluşturuyoruz. Almanya Evlilik Belki önceden evlilik Almanya bilenler mevcuttur yıllarca evlilik ismini duyuran Almanya evlilik siteleri her zaman aktif kullanıcısı ve binlerce üyesi olan ağ sahip Almanya evlilik en büyük yanı evlilik her zaman bir numara olması Türkiye ve Avrupa ülkelerinde Evlilik kurmak Avrupa ülkelerinde ve Türkiye’den Evlilik girmek isteyen milyonlarca bir evlilik kitlesi var vatandaşlarımıza açmış olduğumuz Almanya evlilik sitesi siz değerli okurlarımıza daha iyi ve düzeyli bir ortam sağlamak amaçlı kurulmuştur. Almanya en fazla ziyaret edilen evlilik Almanya sadem olarak bilinmektedir. Sizde bir Almanya evlilik sitesinde yer almak isteğe göre Almanya evlilik sitelerimiz kıymetli üyelerine en güzel evlilik ortamı sağlamaktadır hemen sizde Almanya evlilik sitelerine katılıp heyecanlı bir zaman geçirme dileklerimizle. Almanya Evlilik Sitesi Bildiğimiz kadarı ile Almanya okey,haber,magazin şiir,kart,ve buna benzer birden çok konu bulunmaktadır Almanya evlilik En çok ziyaret aktif olan kullanıcılar Türkiye üzerinde olduğunu bir kez daha belirtmek istedik buradan. Almanya Evlilik Nasıl girebilirim. Hemen Almanya evlilik girmek için google Almanya evlilik yazıp giriş uygulayabilirsiniz arkadaşlık,şiir,muhabbet,evlilik,radyo hepsi bir arada Almanya evlilik Almanya Nasıl üyelik ve ücretli değildir sitemiz yalnızca ve şık tasarım ile kıymetli Almanya evlilik yapmak isteyenlere özel yapılmıştır. Almanya Evlilik Sitelerinde Doyumsuz Arkadaşlık evlilik Muhabbete Başlamak İçin Aşağıdaki Evlilik Resmine Tıklamanız Yeterli Olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu