Bayan Arkadaş Bul

Almanya Chat Odaları

Almanya Chat Odaları, evlilik sitemizde Almanya Chat Odaları başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Almanya Chat Odaları başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Almanya Chat Odaları

51Oy Ver.

sohbet siteleri almanya, almanya sohbet odaları, almanya sohbet odalari

Ben Sanem Almanveya yaşıyorum. Sadece bir hayli önemliini istiyorum, gerçekten eğlence için burada değilim!
Ne arıyorum: Allah’a olan inancını benden daha iyi uygulayan ve günde beş defa dua eden Allah’tan korkan eş. Aynı zamanda iyi bir dinleyici ve hassas olmalıdır!

sohbet siteleri almanya, almanya sohbet odaları, almanya sohbet odalari
Benim bedenim: 151 – 155 cm (59.1 – 61.0 inç)
Göz rengim: kahverengi
Saç rengim: koyu kahverengi
Benim figürüm: ince
Ağırlığım: 46 – 50 kg (99,3 – 1,2 lbs)
Hayat
Medeni durumum: Bekar
Diyetim: sağlıklı beslenin
Sigara içme durumum: Hayır, asla
Alkol içiyor musunuz? Hayır.
Benim ana dilim: türkçe
Zindelik düzeym: Eğitimsiz
Kendi evi: Ailemle yaşa
Çocuklarım: çocuğum yok
Çocuklar için dileğim: Belki Tanrı isterse
Eğitim düzeym: Hauptschule yahut Realschule
Mesleğim: çalışan
İşim: kamu hizmeti
1. Yabancı dil: Almanca
Kişiliğim: açık sözlü
din
Mezhepim: Sünni
Benim pratiğim: pratik yapmak
Başörtüsü mü takıyorsunuz yoksa başörtüsü takacak birini mi arıyorsunuz? Hayır.
Sakal mı takıyorsun yoksa sakal mı arıyorsunuz? Belirtmek istemiyorum
Duam: Çok bazı zamanlarda
Oruç tutmam: Evet oruçluyum
Kuran okur musun: Bazı zaman
Hac yolculuğum: Allah’ın izniyle bundan sonra
Yemeğinizdeki malzemelere dikkat ediyor musunuz?: Evet
Dönüştürdün mü?: Hayır.
Aile değerleri: Muhafazakar
Alışkanlıklar
TV alışkanlıkları: Belirtilmedi

sohbet siteleri almanya, almanya sohbet odaları, almanya sohbet odalari

 

Almanya Chat Odaları Gurbeti masken tutan Türk vatandaşlarımız için Almanya Sohbet Odaları Türkçe sohbetleri ile Türkiye’deki vatandaşları ve gurbetteki vatandaşları , bir araya toplayarak tanışma fırsatı İnternet ortamındaki sosyal ağlardan bir tanesi. Sohbet Siteleri alanında çalışmalarımız, amacımız siz değerli okurlarımız için bir nebzede olsa vatan hasretine memleket hasretine yardım edebilmektir. Siz kıymetli gurbetçi vatandaşlarımız için hizmetlerimizin içinde sınırsız gece gündüz online radyomuz ve djlerimiz de bulunmaktadır dilediğiniz tarzda şarkıyı isteyip istendiniz bireylere armağan ede bilirsiniz şarkılar eşliğinde sohbet Almanya chat, Almanya Sohbet, Almanya sohbet sitesi, Almanya Chat Odası, Almanya Chat oda ederken bunun yanı sıra çeşitli yarışma oyun İslam kelime test odalarımız dada hem kendiniz hemde dostlarınızla eğlenceli vakitler geçirmenizde olabilecekdür Türkçe radyomuz Türkçe sohbetimiz Türkçe oyun odalarımızla da hizmetinizdeyiz. Sizlerde gurbetçi vatandaşımız olarak bu ailenin bir parçası olmak isteğe göre tek yapmanız gereken WEB üzerinden tablet leptop mobil ve adroid girişlerimiz den aramıza katıla bilirsiniz. Ayrıca siz kıymetli sanal odaları kullanıcı arkadaş dostlarımız içinde güzel biçimde özenle hazırlanmış Mirc lerimizi de indirip kurarak sohbetinizi daha bi hayli hızlı aktif bir biçimde yapa bilirsiniz. Almanya Sohbet Odaları yalnızca Almanya için sunulmuş bir hizmet olmayıp tüm Avrupa ülkelerine ve Türkiye’nini her bölge sinede girişlerimiz mevcuttur. Çok sayıda beylerin, bayanların tercih ettiği sohbet odalarımızda unutulmaz arkadaşlıklar, dostluklar, aşklar yaşanmaktadır şarkılar, oyunlar eşiliğinde yapılan düzeyli,saygılı hoş muhabbetlerin olduğu sitemize gelerek tüm hayallerinize kavuşa bilirsiniz. ALMANYA HAKKINDA KISA BİLGİ VERECEM Almanya Orta Avrupa’da Kuzey Denizi ile Alpler içinde uzanan bir devlet. Doğusunda Çekoslovakya ve Polonya; güneyinde Avusturya, İsviçre; batısında Fransa, Hollanda, Belçika ve Lüksemburg kuzeyinde Danimarka ve Kuzey Denizi yer alır. Almanya, birisi Baltık Denizinde, diğeri Kuzey Denizinde iki adaya sahiptir. ALMANYA,DAKİ KÜLTÜREL FAALİYETLER Almanya bir Avrupa ülkesi olarak farklı kültürel etkileşimlerden dolayı bi hayli çok yönlü özellikler gösteren yaşam tarzları modern ve özgürce açık görüşlü olarak bilinirler. Karnaval, şarap nisan ayında yumurta şenlikleri yani ostern adı altında kutlanan yumurta bayramları, yahut Oktoberfest, yeni yıl kutlamaları Noel baba gelenekleri, klasik müzikten rock müziğe kadar müzikal festivaller gibi sayısız geleneksel festivallerle insanlara unutulmaz anlar yaşatmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu