Evlilik Sitesi

Ahmet Bey 40 Yaş Memur | Evlilik Sitesi | Eş Bulma | İslami Evlilik

Selamlar. ben AHMET…… Kendimden kısaca bahsedecek olursam ; Duygusal, sakin, ağırbaşlı, ve de onurlu bir kişiliğe sahibim. 40 yaşındayım. 1.70 boyundayım. ve 70 kiloyum. Şanlıurfa/Siverek’liyim. Ve görev yerim de burası !

Önlisans mezunuyum. Kadrolu memur’um. (Tam olarak hangi kurumda çalıştığıma dâir bilgiyi, benimle iletişime geçecek kişi ile paylaşacam).
Kendime ait; 5 odalı ve de 200 metrekare ev’im, ve de güzel bir arabam, ve de kadrolu devlet memuru olduğum için her ay düzenli yatan bir maaşım var.
Dürüstlüğümün ve inancımın gereği olarak sigara ve alkol kullanmam ! Ve kullananları da, tasvip etmem !
Görev alanımın dışında; eşime ve çocuklarıma çok düşkün olduğum için, (Yâni; âilevi değerlere önem veren bir kişiliğe sahip olduğum için) ailem ile zaman geçirmeyi seviyorum.
9 yıllık eşim, yuvamıza ihânet ettiği için, o’nu boşayıp evliliğimi sonlandırmak zorunda kaldım. Ve hayatımıza girip, tekrar hayatımızı renklendirecek olan, o güzel insanı bekliyoruz.
Fakat maalesef, o dürüst ve güvenilir hanımefendiyi bulamadığım için, tam 3 yıl oldu ki henüz evlenemedim !
Bu anlamda; (20 – 37 yaş aralığında olan bayan adaylarımdan)……
Dul-boşanmış-bekar farketmeksizin, eşine ve evine bağlı, âilevi değerlere önem veren, gözü başka yerlerde olmayan, anlayışlı, saygılı, nezâket sahibi, edeb’i düstûr edinen, erkeğinin dışında karşı cins ile ilgilenmeyi sevmeyen, ve de çocuklarıma, öz anne şefkatini aratmayacak ahlakta olan gerçek bir hanımefendi arıyorum !
Ve de, benimle hayatını birleştirecek olan kişinin; hem maddi, hem de mânevi olarak gerçek huzura ereceği kanısındayım……….Not 1: Profil resmim ve bilgilerim, tamâmen şahsıma aittir ve de hepside doğrudur. Ve de niyetim; Sımsıcak ve de huzur odaklı bir evlilik……….Not 2: (Özeklikle yurtdışındaki) maddiyatçı veya dolandırıcı bayanlar, hiç zahmet edip te iletişime geçmeye çalışmasın !
Sadece; gerçek evlilik amacı güdüyor olan bayanlar iletişime geçebilirler………Not 3: Bip ve WhatsApp’ım aktiftir.

islamievlilik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu