Bayan Arkadaş Bul

Ağrı Bayan Arkadaş

Ağrı Bayan Arkadaş, evlilik sitemizde Ağrı Bayan Arkadaş başlıklı ilanımıza inceleyebilirsiniz… Ağrı Bayan Arkadaş başlığı ile arkadaş arayanın detayları..

Ağrı Bayan Arkadaş

Ben Ezgi 29 yasındayım. Agrı’da yaşayan bir Arap kadınım, Esasen İranlıyım. özellikle Ağrı ilinde İbrahim Çeçen Üniversitesi Sanat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nde okuyorum Şimdi üçüncü düzeydeyim, bir yılın geri kalanında mezun olmak için inşallah, daha fazla çalıştım bir meslek ve öğrenciyim ben bir giyim fabrikasında çalıştım ve bir kafede garsonluk yaptım.
Güzel Muhammed’in dinine bağlı güzel bir kız arayın benimle bir ev inşa edin ve çocuklarımızın eğitimini iyileştirin ve aramızda kalmaya devam edin ve evin görevlerini bölmeye ve birbirlerine saygı duymaya devam edin. Bir insan olun, birbirinize bir şey saklamayın ve birbirinizin mahremiyetine saygı gösterin

Benim Bedenim: 171-175 cm (67.0-68,9 inç)
Göz Rengim: Kahverengi
Saç Rengim: Kahverengi
Benim Karakterim: İnce
Kilom: 61-65 kg ( 132.4-143.3 lb)
Hayat
Ailemin Durumu: Boşanmış
Diyetim: Sağlıklı beslenme
Sigara İçme Durumum: Evet, arada bir
Benim Ana Dil: Arapça
Fitness Seviyem: Eh, şeklinde
Kendi Bütçesi: Çocuklarımla yaşa
Çocuklarım: Evet, iki çocuk.
Çocuk Sahibi Olma Arzum: Belki, eğer Tanrı isterse
Eğitim Seviyem: Abitur/(Fach-)Hochschulreife
Mesleğim: Bağımsız/Serbest Çalışan
Mesleğim: Eğlence / Kültür
1. Yabancı dil: Fransız
2. Yabancı dil: İngilizce
Benim Kişiliğim: Hassas
Din
Benim İtirafım: Sünni
Benim Uygulama: O zaman yaşamı dene
Başörtüsü mü takıyorsun yoksa başörtüsü mü takıyorsun?: Hayır
Duam: Çok nadir
Benim Oruç: Evet, ben oruç
Benim Hac: İnşallah bir sonraki
Eğer bir dönüştürmek misiniz?: Hayır
Aile Değerleri: Liberal
İlgiler
En Sevdiğim Yerler: Plaj, Spor Tatili, Tatil, Gezi, Yolculuk, Macera Tatili, Akraba Ziyareti,
En Sevdiğim Edebiyat: Suç, Roman, Fantezi, Dünya Edebiyatı, Tarih, Diğer
Hobilerim: Edebiyat, Sinema, Müzik, Sanat, Seyahat, Müze/Sergi, Fotoğraf, Yazma
Alışkanlıklar
TV alışkanlıkları: Haberler, Belgesel, Komedi, Filmler, Sinema

Herkese Merhabalar arkadaşlar hepinize bu günkü yazımızı Ağrı sohbet Odaları ilimize ayırmış bulunmaktayız. Ağrı ilimizde yaşayan dostlara yönelik oluşturulmuş olan bu sayfamız da siz değerli okurlarımıza genel bilgiler vereceğimiz gibi sitemiz de bulunan tüm özellikleri de kullanabileceksiniz.

Ağrı ilimiz Doğu Anadolu bölgemiz de yer almakta olup kışları oldukca sert geçen bir yerdir. DoğuBeyazıt ilçesi ise İran ile sınır konumunda bulunmaktadır. Tüm ağrılı dostları bir araya toplamak amacı ile Ağrı chat kanalımızı faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. Sizlerde bu kanalı kullanıp aynı bölgede yaşayan adam yada hanımefendiler ile direk olarak bildirişime geçebilirsiniz.

Sitemiz düzeyli bireylerin tercih ettiği bir yer olup düzeysizce meydana getirilen mevzuşmalara asla olanak tanınmamaktadır. Sürekli görevli olarak odalarda bulunan arkadaşlar bir nevi asayişi sağlamakla görevli olup vazifelerini layıkı ile yerine getirmektedirler.

Bu başlık altında siz değerli okurlarımıza Ağrı da olup bitenlerden haber vermek de istiyoruz. Haberler, Magazinsel vakalar, Spor hadiseleri benzer biçimde ilginizi çekebilecek hadiseleri kaleme alan editör dostlarımız özverili bir halde yazılarını bu alanda yayınlayacaklar.

Kendine nazaran bir arkadaş bulamayan hem erkek hem hanımefendi bireylerin kullanabileceği odamızda gönül rahatlığı ile konuşabilirsiniz. Bilhassa özel odalarda ki refah ise birden çok yerde asla bulunmamaktadır. Mevzuşmalar yalnızca iki fert içinde olur ve sona erer. Üçüncü bireyler bu yazıları asla göremezler ve okuyamazlar.

Gizliliğe önem verdiğimiz için kişisel yahut öteki detaylarınızi kesinlikle paylaşmıyoruz. Üstelik abone olma yada üyelik benzer biçimde işlemlerle de siz değerli okurlarımıza zorluk çıkarmıyoruz. Yapmış olduğumuz incelemeye bakılırsa üyelik isteyen sitelerin güvenilirlik yönünden sınıfta kaldığını tespit ettik bunun için kayıt olmak şeklinde özellikler sitemizde bulunmamaktadır. Alacağınız tüm hizmetler tamamen ücretsiz ve parasız olup siz kıymetli üyelerimizin rahatlığı düşünülerek hazırlanmıştır. Ticari amaç gütmeyen kurumumuz sizlerden gelen talepler ışığında kendisini devamlı olarak yenilemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu