Bayan Arkadaş Bul

Adıyamanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Adıyamanda Evlenmek İsteyen Bayanlar Selam. Esma benim adım. Adıyaman evlilik sitesi bulduğum için öncelikle çok mutluyum. Onun dışında Adıyamanda evlenmek isteyen bayanlar emin olun fazla. Çevremden, yakınlarımdan biliyorum. Bu süreçte yanımda olacak, tanışacağım ve anlayışlı birini arıyorum. Daha önce evlenmedim, dul değilim yani. Bekar ve güzel bir genç kızım. Yaşım 28. Tamam evlilik kararı aldım diye ilk fırsatta evleneceğim diye bir şey yok. Bu nedenle bakacağız göreceğiz diyorum sadece.

Her defasında insanlarla anlaşmazlığa düşmekten bıktım usandım. Bu nedenle göreceli yaklaşıyorum. Herkese eşit davranıyorum yani. Mesajlarınız gelir, okurum, cep numaramı veririm. Gerisi artık aramızdaki mesele. Umarım güzel arkadaşlıklarla başlar ve evliliğe doğru yol alırız ne diyeyim.

Adıyaman evlilik ilanlarına baktım geçen. Oho maşallah bir sürü evlenmek isteyen bayan arkadaş var. Çoğunu okudum sonra kendime şükrettim. Çünkü ben kıskanç bir bayan olmadım hayatımda. Onu da geçtim insanlarla ilgili düşüncelerimi hep açıkça paylaştım. Mesela şunu beklerim diyorum, şunlardan hoşlanıyorum diyorum gerisi geliyor.

Adıyamanda Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanı

Adıyaman evlilik için ilan yazarken fazla düşünmedim. Beni telefonda konuşurken gördükten sonra zaten düşünceleriniz doğrudan evliliğe yoğunlaşacak. Çünkü güzel bir bayanım. Her zaman kibar konuşurum. Sesim de oldukça seviliyor. Yaş kriterim var en fazla 33-34 olsa iyidir. Çalışmıyorum şimdilik ama istediğim an aile şirketimizde işe başlayabilirim ne zaman canım sıkılırsa tabi.

Günlerdir bu süreci düşünüp durdum. Bana yazacak beylerin gerçekten evlenip evlenmeyeceğini merak ediyorum. Dedim ya bunlar sohbette belli olacak zaten. Umuyorum ki gerçekten saygılı, beyefendi bir kişiliğe sahip olanlar yazar. Tabi sadece arkadaş olmak isteyenlere de numaramı vereceğim hiçbir sorun yok. Tek dileğim mutlu olmak, gerisi bırakın kendiliğinden geliyor zaten. Görüşürüz dostlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu