Evlilik Sitesi

SEVİYELİ OLGUN BAYAN ARIYOR

Sohbet sitesi online hakkında çok fazla bilgim yoktu. Daha sonraları ben de yalnız hissetmeye başladığım zaman internet üzerinden bayanlarla sohbet edilebildiğini öğrendim. Bu beni çok sevindirdi çünkü ben yalnız bir beyim. Ailemden ayrı yaşıyorum. İsmim Abbas ve ben 40 yaşındayım. Ben emlakçılık ile uğraşıyorum.İşim gereği pek çok insanla iletişim halindeyim. Ancak sohbet edebileceğim bir arkadaşım yok. Bundan dolayı beni anlayabilecek sevgili olabileceğim bir olgun bayan arıyorum.

Ruh Eşimi Arıyorum

Çok genç yaşta evlendim ve yürümediği için ayrıldık. Çocuğum yok ailemden ayrı yaşadığım için yalnız kalıyorum. Bundan dolayı artık hayatımda hem yalnızlığımı paylaşacak hem de olgun davranışlarıyla beni mutlu edebilecek bir bayan arkadaş arıyorum.

Başlarda belki olmaz ama eğer anlaşırsak evlilik gibi bir niyetim de var. Ancak öncelikli olarak arkadaş olmak istiyorum. İlişkilerde saygı ve sevgiye aynı zamanda dürüst olmaya çok inanıyorum. Sohbet sitesi online olarak birileriyle tanışmamıştım hiç. Bu bakımdan yavaş yavaş insanlara güvenmeye başladım. Bu güvenimin boşa çıkmamasını istiyorum.

Yalnızlığımı Paylaşacak Olgun Bir Bayan Arıyorum

Yaş olarak ve karakter olarak belli bir olgunluğa ulaşmış bayanlardan hoşlanıyorum. Onlarla daha iyi anlaşabiliyorum. Bu bakımdan eğer benimle uzun süreli ilişki yaşamak isteyen bayan arkadaşlarla tanışırsam evlilik gibi bir ciddi niyetim de bulunuyor.

Hiçbir insan yalnız kalmak istemez. Ben de yalnız kalmak istemiyorum. Yaş ve karakter olarak kendimi çok iyi hissediyorum. Benimle birlikte bu hayatın tadını çıkaracak olgun bir bayan arkadaş arıyorum.

Karşımdaki insandan olgunluk ve dürüstlük bekliyorum. Maddi olarak durumum iyi olduğundan ve benim karşımdakinden böyle bir isteğim olmadığından sadece bayan arkadaşlardan hayatımı paylaşmalarını istiyorum.

Benimle sohbet sitesi online üzerinden sohbet edebilecek ve zamanla tanıyıp görüşebileceğim dürüst, saygılı ve yaşamayı seven olgun bayanlarla tanışmak istiyorum. İki tarafın isteklerini dürüst bir şekilde ortaya koymasının çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu bakımdan her şeyin baştan konuşulması ve buna göre hareket edilmesi taraftarıyım. Benimle sohbet etmeye başlayan bayanların öncelikle dürüst olmasını istiyorum. Daha sonra tanışıp görüşüp ve sevgili olmak niyetim var

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu